جرمی رنر به «ماموریت غیرممکن» بازمی‌گردد

0
236
جرمی رنر بازیگر آمریکایی اعلام کرد در فیلم «ماموریت غیرممکن ۵» حضور خواهد داشت.

در حالی که تاکنون حضور تام کروز و سیمون پگ برای بازی در فیلم جدید «ماموریت غیرممکن» در سال ۲۰۱۵ قطعی شده است، اکنون جرمی رنر نیز تایید کرده که در گروه بازیگران این فیلم خواهد بود. با این حال هنوز به صورت رسمی چیزی درباره چگونگی حضور وی اعلام نشده است.

وی همچنین درباره حضور در «کارآگاه واقعی» برای شبکه تلویزیونی اچ بی او که یک سریال تلویزیونی است اینگونه گفت که فکر نمی‌کند با این مجموعه همکاری داشته باشد.

جرمی رنر درباره «انتقام جویان ۲» نیز گفت انتظار می رود این فیلمی چیزی شبیه «بورن» باشد و به همین دلیل حتی اگر از وی بخواهند، نمی تواند در این پروژه بازی کند.

رنر به تازگی با فیلم «مهاجرت» در کنار ماریون کوتیار، خواکین فونیکس و جرمی رنر دیده شده است. این فیلم که اواسط ماه می اکران شد به کارگردانی جیمز گری ساخته شده است.

جرمی رنر که سال ۲۰۰۰ برای بازی در فیلم «مهلکه» نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد در فیلم‌های مطرحی چون «سرزمین شمالی»، «شهر»، «انتقام جویان» و «ماموریت غیر ممکن ۴» ظاهر شد.

درباره فیلم «ماموریت غیرممکن ۵» ابتدا شایعاتی مطرح شده بود که ممکن است شخصیت ایتان هانت دیگر به فیلم باز نگردد و برنت (جرمی رنر) جای آن را بگیرد اما سازندگان آن را رد کردند.

اکنون به نظر می‌رسد جرمی رنر که در «ماموریت غیرممکن ۴» به این سری پیوسته بود در فیلم بعدی این مجموعه نیز حضور داشته باشد و بار دیگر نقش ویلیام برنت را بازی کند.

کارگردان این فیلم کریستوفر مک کواری است که با تام کروز قبلا هم همکاری داشته است. چندی پیش اعلام شده بود فیلمبرداری این فیلم در لندن انجام خواهد شد.

به گزارش مهر به نقل از د رپ، برای اکران این فیلم تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۵ تعیین شده است.