جدیدترین واکنش بن افلک به بحث روز هالیوود درباره آزار جنسی

0
254

بازیگر و کارگردان آمریکایی می‌گوید توفان آزارهای جنسی دارد هالیوود را غرق می‌کند و همین موجب شده تا او بخواهد به بررسی رفتار خودش بپردازد.

 بن افلک در مصاحبه‌ با آسوشیتدپرس، گفت: این روزها مشغول بررسی رفتارهای خودم هستم و قول می‌دهم بخشی از راه حل موضوع این روزهای هالیوود درباره آزارهای جنسی باشم.

افلک ماه پیش پس از محکوم کردن رفتار هاروی واینستین، مجبورشده بود تا از خودش هم دفاع کند. او برای ایجاد مزاحمت برای هیلاری برتون بازیگر در سال ۲۰۰۳ وقتی او میزبان برنامه زنده «ام‌تی‌وی» بود، عذرخواهی کرد. یک ویدیوی دیگر مربوط به سال ۲۰۰۴ نیز بن افک را در حال رفتاری زننده با میزبان برنامه تلویزیونی مونترال نشان می‌دهد.

افلک گفت لازم است دو چیز اتفاق بیفتد: این که زنان قدرت بیشتری به دست بیاورند و در عین حال برای رفع آزار جنسی، مردان نیز باید خواستار دور شدن از این رفتار نامناسب باشند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، این در حالی است که کیسی افلک برادر این بازیگر نیز در مظان اتهام قرار گرفته و یک کارگردان دادخواستی اینترنتی خطاب به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی منتشر کرده و خواستار این شده که کیسی افلک که سال پیش برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شده بود، به دلیل ارسال پیام‌های بی‌شرمانه برای دو همکارش در سال ۲۰۱۰ از حضور در اسکار منع شود