جان ماگارو در “شکست‌ناپذیر” بازیگر آنجلینا جولی شد

0
193

فیلمبرداری فیلم “شکست ناپذیر” به کارگردانی آنجلینا جولی تا یک ماه دیگر در استرالیا آغاز خواهد شد و حالا جان ماگارو نیز به این پروژه پیوسته است.

 جان ماگارو بازیگر آمریکایی قرار است در فیلم “شکست‌ناپذیر” نقش‌آفرینی کند. آنجلینا جولی کارگردانی این فیلم را به تهیه‌کنندگی ماتیو بائر بر عهده دارد.

“شکست ناپذیر” پس از فیلم سینمایی “سرزمین خون و عسل”، دومین تجربه آنجلینا جولی در مقام کارگردان است.

فیلم “شکست‌ناپذیر” اقتباسی است از کتابی به همین نام نوشته “لارا هیلانبرد” که داستان زندگی “لوییز زامپرینی” را روایت می کند. زامپرینی جوانی اهل لس آنجلس بود که در المپیک برلین سال ۱۹۳۶ در مقابل جس اونز قرار گرفت اما پس از ناکامی به نیروی هوایی پیوست و در جنگ جهانی دوم هواپیمای او در اقیانوس آرام سقوط کرد.

زامپرینی ۴۷ روز بدون آب و غذا و پس از گذراندن خطراتی همچون حمله کوسه‌ها به جزیره‎ای ژاپنی رسید و در آنجا به دو سال زندان و تحمل شکنجه محکوم شد.

جان ماگارو بازیگر ۳۰ ساله امریکایی قرار است در این فیلم نقش فرانک آ.تینکر خلبان جنگنده نیروی هوایی و خواننده اپرا را که در ارتش با زامپرینی دوست می شود، بازی کند. نقش زامپرینی نیز بر عهده جک اوکانل است.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین،از دیگر بازیگران این فیلم می توان به کارت هدلاند، فین ویتراک و الکس راسل نام برد. قرار است فیلم “شکست ناپذیر” در سال ۲۰۱۴ اکران شود.

فیلم “کاپیتان فیلیپس” آخرین فیلمی است که جان ماگارو در آن نقش آفرینی کرده و هم اکنون در حال اکران است. ماگارو در این فیلم با تام هنکس همبازی بود.