جانشین فرمانده نیروی انتظامی اصفهان: بازداشت چند منافق و سطلنت‌طلب در اصفهان

1
162

پلیس ایران هم‌زمان با انتشار تصویری جعلی از متهم احتمالی اسید‌پاشی‌ها در اصفهان مدعی بازداشت تعدادی از اعضای سازمان مجاهدین خلق٬ سلطنت‌طلب‌ها و «ضدانقلاب» در این شهر شد.

حسین حسین‌زاده٬ جانشین فرمانده نیروی انتظامی اصفهان گفته این افراد در تجمع چند روز پیش مردم اصفهان مقابل دادگستری این شهر بازداشت شده‌اند.

به گزارش تارنمای دیگربان؛ حسین‌زاده به تعداد دقیق افراد بازداشت شده اشاره‌ای نکرده٬ اما مدعی شده آنها قصد داشته‌اند روی احساسات مردمی «موج سواری» کنند.

این فرمانده پلیس مهمترین علت «خدشه» وارد شدن به امنیت روانی جامعه را «ضعف» سطح سواد رسانه‌ای عامه مردم در مواجهه با شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده است.

1377137_10152589465163743_2169905053881184509_n

این ادعای در شرایطی مطرح شده که پلیس با دست‌کاری تصویری از علی جلالی٬ مدرس بین‌المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی استاندارد ایران٬ وی را به عنوان متهم احتمالی اسید‌پاشی‌ها معرفی کرده است.

نهاد‌های انتظامی٬ امنیتی و اطلاعاتی تاکنون موفق به شناسایی و بازداشت عامل یا عاملان اسید‌پاشی‌های اصفهان نشده‌اند و این اقدام را کار دشمنان جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند.

یک دیدگاه

  1. مردم ایرانو خر فرض کردن! خودتونید …………اسید پاشها که خودشون هستن ! دنبال چی میگردن ؟؟؟؟ اینکه میگن کشور های خارجی دستشون تو کاره ! چرا مدرک ارائه نمیدن! گند خودشونو به خارجی ها نسبت میدن!ننگ تان باد.

Comments are closed.