تنها یک نفر می‌تواند ایندیانا جونز باشد

0
269

فرانک مارشال تهیه‌کننده «ایندیانا جونز» می‌گوید که «ما مثل فیلم‌های جيمز باند عمل نمی‌کنیم که یک نفر دیگر را بیاوریم و به او بگوییم ایندیانا جونز.»

 ظاهرا تنها یک بازیگر می‌تواند به درستی نقش یک باستان‌شناس خاص و ترس او از مارها را روی پرده بزرگ به نمایش بگذارد. فرانک مارشال که هر چهار فیلم «ایندیانا جونز» را تهیه کرده به توتال فیلم گفت برنامه‌ای وجود ندارد که کسی به جز هریسون فورد بخواهد در نقش این شخصیت ظاهر شود.

مارشال که فیلم تابستان گذشته «دنیای ژوراسیک» را هم تهیه کرده بود و در نتیجه تجربه بازسازی فیلم‌ها را هم دارد گفت: «شایعه‌های زیادی وجود دارد. ما هنوز درباره ایندی صحبت رسمی نکردیم. در آینده این کار را خواهیم کرد اما افراد زیادی هستند که احتمالا بتوانند این مجموعه را ادامه دهند.»

مارشال اضافه کرد: «ما مثل فیلم‌های جیمز باند عمل نمی‌کنیم که یک نفر دیگر را بیاوریم و به او بگوییم ایندیانا جونز… باید ببینیم چه کار می‌خواهیم بکنیم.»

اخیرا شایعه‌هایی به گوش رسیده که یک بازیگر جوان‌تر ممکن است نقش این شخصیت محبوب را که به خاطر به سر گذاشتن یک کلاه نمدی و شلاق در دست داشتن شناخته می‌شود، به دست بگیرد. در سال ۲۰۱۳، کمپانی دیزنی قراردادی با کمپانی پارامونت امضا و حقوق رسمی توزیع فیلم‌های آینده «ایندیانا جونز» را خریداری کرد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، با این حال هفته پیش اسپیلبرگ تاكید كرده بود كه با هریسون فورد برای ساخت یك ایندیانا جونز دیگر همكاری خواهد كرد.