تنش در زندگی یک زوج با دریافت هدیه‌های مشکوک

0
161

جوئل ادگرتون در اولین تجربه کارگردانی اش به سراغ داستان زندگی یک زوج جوان می رود که زندگیشان با دریافت هدایای خاصی دستخوش تغییر می شود.

 فیلم «هدیه» به کارگردانی جوئل ادگرتون پنجشنبه شب بصورت اختصاصی با حضور بازیگران مختلفی از جمله کیرنان شیپکا، جاناتان بنت و مارک دوپلاس در لس آنجلس به نمایش درآمد.

این فیلم که یادآور فیلم های هیچکاک و «جذابیت مرگبار» آدریان لین است به داستان زندگی یک زوج به نام رابین (ربکا هال) و سیمون (جیسون باتمان) می پردازد که بعد از یک اتفاق به محل تولد سیمون برمی‌گردند و زندگی شیرین آنها بعد از این بازگشت با هدایای عجیبی که گوردو (جوئل ادگرتون) یکی از همکلاسی های قدیمی سیمون برایشان می فرستد، دستخوش تغییراتی می شود.

جوئل ادگرتون بازیگر استرالیایی که پیش از این بازی در فیلم های مختلفی از جمله «جنگ ستارگان ۲ و ۳ »،«گتسبی بزرگ»، «شمشیرزن» را در کارنامه خود دارد، در این فیلم در کنار اولین تجربه کارگردانی اش نگارش فیلمنامه را نیز بر عهده داشته است.

فیلم «هدیه» اولین محصول کمپانی تازه تاسیس « STX Entertainment» است که با هدف ساخت فیلم هایی با بودجه متوسط در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، قرار است این فیلم برای ۷ آگوست (۱۶ مرداد) به‌صورت عمومی اکران شود.