تمام برنامه های رونی کلمن لغو شد

0
117

رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه ای بدنسازی) و قهرمان پرورش اندام حرفه ای جهان چهارشنبه شب به منظور برگزاری یک دوره آموزشی دو روزه به تهران آمد.

وی قرار بود در روزهای پنجشنبه و جمعه چهار دوره عمومی و تخصصی بدنسازی و تغذیه برای علاقمندان برگزار کند که برگزاری این دوره ها لغو شد.

به گزارش خبرگزاری های درون مرزی، همچنین رونی کلمن، قرار بود امروز در نشست مطبوعاتی با حضور خبرنگاران شرکت کند که این برنامه نیز به دلائل نامشخص لغو شد.

علی نجفی رئیس شرکت برگزار کننده این دوره ها، گفت: مسائلی پیش آمده که برگزاری این دوره ها را لغو کردند.

کلمن صبح روز گذشته به منظور ادای احترام به مزار شهدای گمنام در بهشت زهرا رفت.

وی پس از حضور در مزار شهدای گمنام گفت که برای من موجب افتخار است که بر سر مزار شهید بیست و یک ساله آمده ام.

در همین رابطه تارنمای دیگربان گزارش نمود؛ وی در این برنامه بر سر قبر نمادین افرادی هم چون «مصطفی محمود مازح» گل گذاشته و به آن‌ها ادای احترام کرده بود.

مصطفی محمود مازح٬ طلبه‌ای لبنان بود که ۱۴ امرداد سال ۱۳۶۸ در یک عملیات انتحاری در لندن با هدف کشتن سلمان رشدی٬ جان خود را از دست داد.

خبر برپایی دوره آموزشی بدنسازی رونی کلمن در تهران و حضور وی با واکنش های مختلفی بین کارشناسان این رشته ورزشی روبرو شد.

برخی از کارشناسان حضور این ورزشکار نامدار در تهران و هزینه ۱۵۰هزار دلاری حضورش را غیرضروری دانستند و اعلام کردند که با این هزینه می توان کارهای بسیار بهتری برای ملی پوشان این رشته ورزشی انجام داد.

اما دست اندرکاران برگزاری این کلاس مدعی هستند که این هزینه را بخش خصوصی برعهده گرفته و فدراسیون تنها نظارت بر برگزاری و مفاد دوره را برعهده دارد و حضور افراد نیز در این کلاس اختیاری است.

آنان با اشاره به اینکه فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی ایران مشکل اصلی این رشته را در نبود دانش می داند، اظهار کردند که ایران در زمینه علم این رشته مشکل داشته و سمینار دو روزه رونی کلمن نیز با هدف افزایش دانش رشته بدنسازی برگزار می شود.

برگزارکنندگان این دوره آموزشی برای ثبت نام از علاقه مندان به حضور در کلاس کلمن مبالغ خاصی را تعریف کردند. صندلی های VIP این دوره از کلاس ها با مبلغ یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. این بسته شامل حضور در صندلی های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با کُلمن و بیگ رمی، تی شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن است.

بسته B به قیمت ۸۵۰ هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف های ابتدایی، عکس یادگاری با رونی کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.

بسته C به قیمت ۶۵۰ هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف وسط، عکس یادگاری با کلمن، تی شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.

بسته D به قیمت ۵۵۰ هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف انتهایی، تی شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و کلمن است.