تلاش هالی بری برای نجات فرزند ربوده شده‌اش

0
211

هالی بری در فیلم دلهره‌آور «آدم ربایی» نقش مادری را ایفا می‌کند که از هیچ اقدامی برای نجات کودک ربوده شده‌اش فروگذار نمی‌کند.

فیلم‌برداری «آدم‌ربایی» (Kidnap) به کارگردانی لوییس پریِتو، کارگردان اسپانیایی از روز گذشته در نیواورلئان  آغاز شد. به‌گزارش comingsoon.net در این فیلم، هالی بری، بازیگر برنده جایزه اسکار نقش مادری را دارد که برای نجات دادن فرزندش وارد میدان می‌شود. فیلم‌نامه«آدم‌ربایی» را نِیت گوالتنی نوشته است.

در فیلم «آدم‌ربایی» سِیج کوریا، بازیگر خردسال نقش فرزند هالی بری را بازی می‌کند. لیو تمپل (بازیگر «توقف ناپذیر» و «یاغی») و کریس مک‌گین («نیویورک از جزء به کل» و سریال «خانواده سوپرانو») از دیگر بازیگران این فیلم هستند. شرکت‌های تولیدی دی بوناونچورا پیکچرز و گلد استار فیلمز از جمله تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران این فیلم هستند که قرار است سال آینده در ماه آبان به اکران برسد.

به گزارش آنا؛ لوییس پریِتو کارگردان این فیلم، متولد ۱۹۷۰ در مادرید اسپانیا، با اولین فیلم خود که فیلم کوتاهی با عنوان Bamboleho بود جوایز فیلم کوتاه چندین جشنواره از جمله ونیز، تورنتو، ترایبکا و کارتاجنا را در سال ۲۰۰۲ نصیب خود کرد و پس از آن فیلم‌هایی مانند کمدی «کاندون اکسپرس» (۲۰۰۵) و اکشن جنایی «پوشِر»  (۲۰۱۲) را ساخت.

هالی بری، متولد ۱۹۶۶ در کلیولند اوهایو از سال ۱۹۸۹ با بازی در سریال‌های تلویزیونی کار خود را شروع کرده و پس از چند سریال، در فیلم‌هایی مانند «تب جنگل»، «بومرنگ»، «خانواده فلینستن»، مجموعه «مردان مجهول»، «روز دیگر بمیر» و «اره ماهی» بازی کرد و در سال ۲۰۰۱ برای بازی در نقش اصلی «ضیافت شام هیولاها» برنده جایزه اسکار شد.