تصاویر مانکن کانادایی در جنگ با داعش

0
546

در حالی که با ظهور اسلامگرایان داعش، افراد داوطلب نبرد با این گروه ترویستی از همه جای جهان به مناطق تحت جنگ با اسلامگرایان داعش می‌آیند چندی قبل یک مانکن پیشین کانادایی برای جنگ با اسلامگرایان داعش به گروه زنان اتحاد دموکراتیک کرد در سوریه پیوست.

 “تایگر سان” مدل ۴۶ ساله کانادایی پس از آنکه ماه مارس امسال به طور داوطلبانه به گروه زنان اتحاد دموکراتیک کرد پیوست تا علیه اسلامگرایان داعش بجنگد هفته گذشته به کشورش بازگشت.

او در بازگشت به کانادا از شرایط وخیم جبهه جنگ با اسلامگرایان داعش و سختی زندگی زنان پیشمرگ کرد گفته و اینکه این سختی‌ها موجب مصدومیت پاهایش شده و او مجبور شده جنگ را رها کند و به کشورش بازگردد. او امیدوار است با بهود پایش بار دیگر به مناطق عملیاتی بازگردد.

تایگر می گوید پس از آنکه ویدئویی تبلیغی از اسلامگرایان داعش می بیند که در آن یک شهروند کانادایی به جمع داعشی‌ها پیوسته تصمیم می‌گیرد او هم در مقابل برای جنگ به سوریه بیاید. او که به شدت تحت تاثیر وضعیت جبهه جنگ با داعش قرار گرفته شرایط جنگ را غیر قابل تصور عنوان کرده و می گوید دیدن دختری که بر اثر انفجار مین مجروح شده و کمترین امکانات بهداشت و درمانی برای مداوای او وجود ندارد که مانع مرگش شود یکی از لحظاتی بوده که وی را به شدت متاثر کرده است.

به گزارش فرادید به نقل از دیلی میل، به گفته این داوطلب کانادایی جنگ، زنان و دخترانی که در این گروه حضور داشتند اکثرا کسانی بودند که خانواده شان توسط اسلامگرایان داعش در سوریه یا عراق کشته شده و آنها برای گرفتن انتقام خونشان دست به اسلحه برده اند. تایگر عکس هایی هم از دوران حضورش در جبهه جنگ منتشر کرده که در برخی از آنها دختران کردی که همرزم او بوده‌اند نیز دیده می‌شوند.