تصاویر روش‌های نوین داعش برای اعدام

0
250

تازه ترین ویدئوی منتشر شده از جنایات اسلامگرایان داعش اعدام گروهی از شهروندان اهل سنت ساکن استان نینوی عراق به اتهام جاسوسی را نشان می دهد که با روش های جدید و منحصر به فردی کشته می‌شوند.

به گزارش فرادید، در این ویدئو قربانیان به سه روش غرق کردن در آب استخر، انهدام خودروی حامل آنها با موشک انداز ضدتانک آرپی جی۷ و قطع سر از طریق بمبگذاری جان خود را از دست می‌دهند. پیش از این گروه اسلامگرایان داعش از روشهایی همچون قطع سر با شمشیر و چاقو، اعدام با شلیک گلوله و به صلیب کشیدن قربانی استفاده کرده بود.

این فیلم ابتدا با نمایش صحنه هایی از اجساد نیروهای به کشته شده داعش شروع می‌شود و در ادامه تعدادی از عراقی های اسیر اسلامگرایان داعش را در اتاق بازجویی نشان می‌دهد.

این ویدیو نیز مانند ویدیوهای قبلی با تصویر برداری حرفه ای و کاملا هالیوودی همراه است. پس از نشان دادن قسمتی از اعترافات نمایشی قربانیان اسلامگرایان داعش، نوبت به اجرای اعمال وحشیانه می‌رسد که نهایت وحشیگیری اسلامگرایان داعش را نشان می‌دهد.

در اولین شیوه اعدام ابتدا چهار تن از اسیران را در محوطه ای باز به داخل ماشین با دست و پایی در بند هدایت کرده سپس یکی از اسلامگرایان داعش از فاصله ای چند متری توسط آر پی جی ماشین را مورد هدف قرار می‌دهد.

پس از آن گروه دوم از اسیران را که پنج تن هستند در قفسی فولادی انداخته و در کمال ناباوری قفس را به داخل استخر آب فرو برده تا قربانیان خفه شوند.

جانیان اسلامگرایان داعش حتی به قفس فولادی دوربین هایی ضد آب برای فیلم برداری از صحنه های جنایت خود در زیر آب متصل کرده بودند. قفس پس از چند دقیقه از آب بیروند کشیده می‌شود.

پس از آن نوبت به گروه سوم قربانیان می‌رسد که هفت تن هستند و پس از اینکه در محوطه ای باز با دست و پایی بسته قرار میگیرند یکی از اسلامگرایان داعش گردن آنها را بوسیله فتیله انفجاری به یکدیگر متصل کرده و همزمان منفجر می‌کند.