تصاویر جدید فیلم «ریدیک۳» با بازی «وین دیزل»..

0
1063

استودیوی یونیورسال مجری طرح این فیلم از اکران آیمکس «ریدیک۳» در ۶ سپتامبر ۲۰۱۳ خبر داده است.

به گزارش سینما خبر؛ «ریدیک۳» با بازی «وین دیزل» در نقش اصلی ، ماجرای تنها انسان روی سیاره و مقابله او با موجودات فضایی است.

استودیوی یونیورسال مجری طرح این فیلم از اکران آیمکس «ریدیک۳» در ۶ سپتامبر ۲۰۱۳ خبر داده است. این اکشن تخیلی درجه R به کارگردانی و نویسندگی «دیوید تاوهی» کارگردان معروف فیلم «گریز از مرکز» ساخته می شود.

تا کنون دو قسمت از این فیلم با بازی «وین دیزل» به نمایش در آمده است. قسمت سوم این اکشن به قلم دیوید تاوهی و جیم ویت، ریدیک را در حالی به تصویر می کشد که با خیانت همنوعان خود در یک سیاره بدون سکنه رها می شود و برای بقا مجبور به مقابله با بیگانگان فضایی می شود که همین روند او را به موجودی قدرتمند و خطرناک تبدیل می کند.

«بوکیم وود باین» ، «کنراد پلا» ، «جودی مولا» ،‌«کری هیلسون» ،‌ «رائول تروجیلو» و «نولان فانک» از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

ون دیزل (به انگلیسی: Vin Diesel)‏ با نام اصلی Mark Sinclair Vincent (زاده ۱۸ ژوئیه ۱۹۶۷) بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی است .

معروف‌ترین فیلم‌های او سریع و خشمگین و سه ایکس است. او موسس کمپانی تولیدی One Race Films است.

مادر او یک روانشناس و ستاره شناس ایتالییایی-یهودی و پدرخوانده‌اش در ساخت خانه‌های هنرمندان در روستای Greenwich نیویورک بود، او هرگز پدر واقعی خود را نشناخت. دوره پیشرفت زندگی وین از زمان کار کردن با کمپانی New York repertory شروع شد. در ۱۷ سالگی او به ورزش و بدنسازی پرداخت و پس برای اینکه درآمد بیشتری بدست بیاورد نگهبان کلوپ‌های معروف شهر شد، و در این زمان بود که او نام خود را به Vin Diesel (وین دیزل) تغییر داد. وی با فیلم سیاه مثل زغال در نقش یک قهرمان ترانس پا به عرصه ی سینما گذاشت.