تصاویری از طرح مفهومی جدید‌ترین خودروی بی ام و

0
861
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-08 07:41:24Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

شرکت BMW در مراسم ۱۰۰ سالگی تولد خود در مونیخ طرح مفهومی خودروی جدید خود را با قابلیت تغییر کاربری میان رانندگی خودکار و دستی رونمایی کرد.

خودروی Vision Next 100 این امکان را به مالکش خواهد داد تا در موقعیت مناسب، میان وضعیت کنترل خودکار یا کنترل راننده یکی را انتخاب کند. در صورتی که راننده بخواهد هدایت خودرو را به حالت خودکار درآورد،‌ می‌تواند فرمان خودرو را جمع کرده و صندلی را به هرسمتی که می‌خواهد بچرخاند.

در وضعیت کنترل راننده، این خودرو از سرعت و خط هدایت قابل قبولی برخوردار است، در وضعیت خودکار نیز فرمان به کلی جمع شده و راننده می‌تواند صندلی خود را به سوی سرنشین دیگر خودرو بچرخاند. این طرح مفهومی از خودروی جدید BMW تصویری از خودروهایی هستند که در آینده طراحی و ساخته خواهند‌شد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-08 07:41:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گفته آدریان ون هویدونک مدیر بخش طراحی BMW اگر به عنوان یک طراح قدر تجسم چیزی را داشته‌باشید،‌احتمال اینکه آنچه تجسم کرده‌اید در آینده به واقعیت تبدیل شود بسیار زیاد است، هدف BMW از ساخت نمونه اولیه خودروی Next 100 نیز خلق سناریویی برای آینده بود تا مردم از آنچه در انتظار آنهاست آگاه شوند.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-08 07:41:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش همشهری به نقل از میل آنلاین؛ خودروی جدید BMW ترکیبی از طرح کوپه خودروهای ورزشی و ظرافت و زیبایی خودروهای سدان را در خود دارد که با طراحی دقیق به خوبی می‌تواند خود را با نیازهای سرنشینانش تطبیق دهد.