تریلر فیلم «پل جاسوسان» با بازی تام هنکس پخش شد

0
240

با پخش تریلر فیلم‌ «پل جاسوسان» برای نخستین بار تام هنکس در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ دیده شد.

 تام هنکس در فیلم «پل جاسوسان» بار دیگر به منطقه جنگی بازگشته و در برابر دوربین استیون اسپیلبرگ نقش‌آفرینی کرده است.

این فیلم ۱۷ سال پس از ساخت دیگر فیلم جنگی استیون اسپیلبرگ یعنی «نجات سرباز رایان» ساخته شده است؛ درامی از جنگ جهانی دوم که اسکار آن سال را با بازی تام هنکس دریافت کرد.

1729504

فیلم جدید اسپیلبرگ در سخت ترین دوران جنگ سرد می‌گذرد و بر مبنای یک ماجرای واقعی ساخته شده و تصویرگر جنگی است که به جای افراد و ارتش‌ها، اطلاعات را هدف قرار داده است. این جنگ بین اتحاد جماهیر شوروی از یک سو و آمریکا از سوی دیگر در جریان است. هنکس در این فیلم در نقش وکیلی به نام جیمز داناوان ظاهر شده که مامور سیا است و تلاش دارد تا در سال ۱۹۵۷ یک جاسوس را که در خاک شوروی اسیر شده آزاد کند.

 این فیلم که امی ریان، الن آلدان و مارک ریلانس دیگر بازیگران آن هستند، ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) راهی سینماها می‌شود.

«پل جاسوسان» توسط برادران کوئن و بر اساس فیلمنامه اصلی مت چارمن نوشته شده است. فیلمبرداری این پروژه سپتامبر سال پیش در نیویورک و برلین انجام شد. کمپانی فاکس مسئولیت سرمایه‌گذاری و پخش بین‌المللی فیلم را بر عهده دارد.

1729505

عنوان این فیلم اشاره به پلی دارد که برلین غربی سابق را به برلین شرقی وصل می‌کرد و مکانی بود که آمریکا و شوروی جاسوس‌های اسیر خود را آنجا مبادله می کردند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی،این فیلم از معدود فیلم های اسپیلبرگ است که جان ویلیامز آهنگسازی آن را انجام نداده و به جای او توماس نیومن آهنگساز «نجات آقای بنکس» و «کمک» موسیقی آن را ساخته است.