ترمیم پرده بکارت، اقدام داعش برای افزایش توان جنسی زنان

0
308

یک مقام مسئول در سازمان ملل متحد اعلام کرد؛ داعش قربانیان تجاوزات جنسی نیروهای خود را به ترمیم چند بارۀ بکارت پس از هر ازدواج اجباری با اسلامگراهای داعشی وادار می‌کند.

زینب بانگورا مسئول پرونده درگیری‌ها و خشونت‌های جنسی در سازمان ملل تاکید کرد، داعش یکی از دخترانی را که به عنوان برده جنسی از آنها استفاده می‌کند، وادار کرده که پس از هر بار ازدواج با جنگجویان خود، به عمل ترمیم پرده بکارت تن دهند.

بانگورا به روزنامه انگلیسی ایندیپندنت گفت: داعش این دختر را تا کنون ۲۰ بار به انجام این جراحی واداشته و من تاکنون با ده‌ها نفر از قربانیان خشونت جنسی مشابه وی ملاقات کرده ام. تروریست‌ها در عراق و سوریه، خشونت جنسی را در سطح گسترده و به شکل سازمان‌یافته و با روش‌های نوین مرتکب می‌شوند.

به گفته وی، داعش خشونت جنسی و رفتار وحشیانه با زنان را به عنوان یکی از بخش‌های اصلی عقیده و عملکرد خود در دستور کار قرار داده و آن را به عنوان یکی از روش‌های خود برای تحقق اهداف خود به کار می‌گیرد.

بانگورا افزود: داعش قربانیان جنسی را در مناطق مورد هجوم، پیش از فروختن در بازار برده فروشی، عریان می‌کند و آنان را دسته‌بندی می‌نماید و سپس به مناطق دیگر می‌فرستد.

گفتنی است در گزارشی که بانگورا به سازمان ملل ارائه کرده، به نقل از پزشکان محلی آمده است: در فوریه گذشته (بهمن و اسفند ۹۳) برخی از تروریست‌های حاضر در سوریه برای افزایش توان جنسی خود تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند و با همسران خود رفتارهای جنسی وحشیانه و غیرمعمول داشته اند.