تام هنکس یک بار دیگر با مگ رایان همراه می‌شود

0
410

تام هنکس در حال مذاکره است تا در کنار همبازی قدیمی‌اش یعنی مگ رایان در یک فیلم اقتباسی کلاسیک جلوی دوربین برود.

تام هنکس در حال مذاکره برای بازی در فیلم «ایتاکا» اقتباس سینمایی رمان کلاسیک سال ۱۹۴۳ ویلیام سارویان با نام «کمدی انسانی» است. او در این فیلم بار دیگر با همبازی اش در فیلم «بی خواب در سیاتل» یعنی مگ رایان همراه می شود. این اولین تجربه کارگردانی رایان است و او فیلمبرداری را از ماه آینده در ویرجینیا آغاز می کند.

هنکس قرار است حضوری کوتاه در این فیلم جنگ جهانی دوم داشته باشد. او در حال حاضر هم ارتباطی نزدیک با فیلم دارد و در کنار همکارش گری گوتزمن از کمپانی پلی تون مسئولیت تهیه کنندگی اجرایی آن را بر عهده دارد. کمپانی اکسچنز متعلق به برایان او شی حقوق بین المللی این پروژه را چندی قبل خریداری کرد و در حال حاضر به دنبال خریداران خارجی برای آن است.

تام هنکس و مگ رایان چهارمین همکاری خود را در «ایتاکا» خواهند داشت. فیلم های قبلی آنها شامل «جو در مقابل کوه آتشفشان»، «بی خواب در سیاتل» و «شما پست دارید» می شوند.

رایان این فیلم را بر اساس فیلمنامه اقتباسی اریک یندرسن که در سریال شناخته شده «دسته برادران» با هنکس نیز کار کرده بود، می سازد. جنت برنر و لورا آیوی تهیه کنندگان این فیلم هستند. از دیگر بازیگران فیلم نیز می توان به سم شپرد، میلانی گریفیت و جک کوئِید اشاره کرد.

داستان فیلم «ایتاکا» در سال ۱۹۴۲ و در یکی از شهرهای کوچک دره سن حواکین شهر کالیفورنیا اتفاق می افتد و زندگی یک پسر چهارده ساله به نام هومر مکاولی را نشان می دهد که با دوچرخه اش پیغام های تلگراف را منتقل می کند. برادر بزرگتر او به جنگ رفته و به این ترتیب مسئولیت حفاظت از مادر بیوه او، خواهر بزرگتر و برادر چهار ساله اش که اولیسز نام دارد به عهده اوست. همینطور که هومر پیغام های مختلفی از عشق، دوستی، رنج و درد، از جمله یک پیغام که زندگی خود او را تا ابد تغییر می دهد جابجا می کند، تاثیرات جنگ نیز نمایان می شوند. هنکس در این فیلم نقش پدر او را بازی می کند.

به گزارش مهر به نقل از اسکرین دیلی، هنکس به تازگی فیلمبرداری فیلم «هولوگرامی برای یک پادشاه» را به پایان رسانده است و می گوید برای پروژه بعدی اش قرار است در فیلم جنگ سرد استیون اسپیلبرگ که هنوز عنوانی برایش تعیین نشده است به نقش آفرینی بپردازد. این فیلم توسط کمپانی های دریم وورکس و فاکس قرن بیستم تولید خواهد شد.