بنیاد بازیگران از لئوناردو دی کاپریو تجلیل می‌کند

0
160

در سی‌امین سالگرد تاسیس بنیاد بازیگران آمریکا، لئوناردو دی کاپریو تجلیل خواهد شد و جایزه الهام‌بخش بازیگران را دریافت خواهد کرد.

بنیاد انجمن بازیگران سینما در سی‌امین سال تاسیس خود که با برگزاری نمایشی موزیکال همراه خواهد بود، جایزه الهام‌بخش بازیگران را به دی کاپریو اهدا می‌کند.

این بازیگر که هفت بار نامزد دریافت جایزه این بنیاد شده و پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار بوده، برای مجموعه آثارش و بازی در فیلم‌هایی چون «گرگ وال‌استریت»، «هوانورد»، «سرآغاز» و «جانگوی رها شده» و نیز برای حمایتش از اقیانوس‌های جهان و جنگل‌ها تقدیر می‌شود.

دی کاپریو در بیانیه‌ای گفت: این افتخار بزرگی است که از سوی این بنیاد، گروهی که نقشی تاثیرگذار در حمایت، پشتیبانی و آموزش بازیگران همکار من داشته‌اند و به صنعت سرگرمی کمک کرده‌اند و نیز برای سوادآموزی کودکان تلاش کرده‌اند، نصیب من می‌شود.

«بازگشت» جدیدترین فیلم دی کاپریو که وی در آن در نقش مرزنشینی از قرن نوزدهم بازی کرده، ۲۵ دسامبر راهی سینماها می‌شود.

بنیاد بازیگران سازمانی غیرانتفاعی و حامی متخصصان عضو این انجمن و نیز خانواده آنان است و با برنامه‌های گسترده در راستای کمک به سوادآموزی کودکان نیز خدمات عمومی انجام می‌دهد.

جایزه الهام‌بخش بازیگران را دریافت خواهد کرد. سی امین سالگرد تاسیس این بنیاد در بورلی هیلز و در تاریخ ۵ نوامبر برگزار می‌شود.