برنده اسکار به دنیای «هری پاتر» گام گذاشت

0
123

ادی ردمین به عنوان بازیگر اصلی فیلم جدیدی که در دنیای «هری پاتر» می گذرد انتخاب شده است.

 ادی ردمین برنده اسکار امسال ممکن است در پروژه ای که فیلمنامه آن را جی‌کی رولینگ خالق «هری پاتر» نوشته در نقش اصلی جلوی دوربین برود.

کمپانی برادران وارنر ادی ردمین را برای بازی در فیلم «غول‌های خیالی و زیستگاه هایشان» انتخاب کرده است.

رولینگ خالق جهان «هری پاتر» کاملا با این پروژه همراه بوده و فیلمنامه اش را هم خودش نوشته است.

دیوید ییتس برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده که ماجرایش قرار است ۷۰ سال پیش از ماجراهای مجموعه «هری پاتر» رخ دهد. قصه این فیلم بر نویسنده‌ای خیالی به نام نیوتون آرمیس فیدو اسکاماندر متمرکز است. در مجموعه «هری پاتر» اسکاماندر نویسنده کتابی بود که راهنما و منبعی برای شناخت غول‌های جادویی بود.

ردمین که قرار است در نقش اسکاماندر بازی کند بازیگر منتخب استودیو برای این نقش است، اما از آنجا که هنوز این فیلمنامه در دست نگارش است، گفته شده رnمین تا آن را نخواند نمی تواند تصمیمی بگیرد.

کمپانی برادران وارنر در این باره توضیح بیشتری نداده است.

دیگر نقش‌های اصلی این فیلم دو خواهر، والدینشان و شخصیتی به نام جیکوب هستند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، ردمین با توجه به بازی اش در فیلم «ژوپیتر صعودی»، با وجود این که در باکس آفیس جایگاه درخشانی به دست نیاورد به بازیگر محبوب کمپانی برادران وارنر بدل شده است. اما هواداران او برای بازی خوبش در تصویر کردن شخصیت استیون هاوکینگ در فیلم «تئوری همه چیز» و کسب جایزه اسکار او را تحسین می‌کنند. به نظر می‌رسد او با بازی در فیلم «دختر دانمارکی» بار دیگر از این شانس برخوردار باشد که یک اسکار دیگر بگیرد. این فیلم درام اکنون در حال فیلمبرداری است و او در آن در نقش هنرمندی به نام لیلی البی بازی کرده که تغییر جنسیت می‌دهد.