برنده اسكار دست به انتخاب عجیب زد

0
159

به نظر می‌رسد ادی ردمين برای بازی كردن در نقش شخصيت‌های متفاوت و مشكل از شهامت خاصی برخوردار باشد.

 با انتشار اولین تصویر از ادی ردمین برنده جایزه اسكار، روشن شد او در فیلم جدیدش در نقش یك زن ظاهر شده است.

ادی ردمین كه برای بازی درخشانش در فیلم «تئوری همه چیز» در نقش استیون هاوكینگ فیزیكدان بریتانیایی جایزه برنده نقش اول اسكار امسال را هفته پیش دریافت كرد، اكنون در نقشی جدید ظاهر شده است.

در این فیلم ردمین تصویرگر آینار وگنر هنرمند دانماركی است كه بعدها به نام لیلی البی شناخته شد. زندگی این هنرمند در فیلم «دختر دانماركی» تصویر شده است.

این فیلم با اقتباس از رمان دیوید ابرشاف به همین نام ساخته شده و بار دیگر از همكاری ردمین و تام هوپر كه كارگردان او در فیلم «بینوایان» بود، شكل گرفته است.

1610269

ادی ردمین بازیگر مرد سینمای هالیوود در نقش یک زن

آلیشیا ویكاندر در این فیلم در نقش گرتا همسر وگنر بازی كرده است. او هر چند ابتدا شوهرش را به سمت مواد مخدر كشاند، اما بعد به او كمك كرد تا بر یک چالش یزرگ زندگی اش فائق آید. در این فیلم درام كه در دهه ۱۹۲۰ می گذرد، ماتیاس شون آرتس و امبر هرد هم بازی كرده‌اند.

ردمین در مصاحبه با دیلی میل گفته است او با كمك آلكساندر رینولدز كارگردانی فیلم «تئوری همه چیز» برای بازی در این فیلم آماده شده و تلاش كرده تا در قالب یك زن فرو برود.

او گفت ما با هم به همه جزییات پرسپكتیو یك زن توجه كردیم و فكر می‌كنم این نقش احساسی‌ترین نقشی است كه ایفا كرده‌ام.

ادی ردمین ۳۳ ساله و متولد لندن است. او كارش را با بازی در تئاتر و تلویزیون از اوایل دهه ۲۰۰۰ آغاز كرد و در سال ۲۰۰۶ در اولین فیلم سینمایی‌اش با عنوان «شبیه ذهن ها» بازی كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، تام هوپر فیلمساز ۴۲ ساله بریتانیایی دارنده جایزه اسكار برای فیلم «سخنرانی پادشاه» در سال ۲۰۱۰ است.