برنامه و نتایج لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال

0
199

رقابت های لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۱ با حضور ۱۶ تیم به صورت دوره ای برگزار می شود.

لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار می شود که این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز شده و تا دوم تیر به مدت ۲۷ روز ادامه دارد .

تیم ملی والیبال مردان ایران در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۱ به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

بازی های روز اول:

فرانسه ۳- ۰ بلغارستان

آلمان ۳-۰ استرالیا

ژاپن ۳ – ۰ ایران

صربستان ۳-۱ اسلوونی

هلند۱- ۳ روسیه

آمریکا ۳ – ۰ کانادا

لهستان ۳ – ۰ ایتالیا

برزیل ۳ – ۰ آرژانتین

بازی های روز دوم (شنبه ۸ خرداد، به وقت ایران) : 

آلمان۲ – ۳ فرانسه

ایران ۱ –  ۳ روسیه

هلند ۲ – ژاپن ۳

استرالیا ۰ – بلغارستان ۳

لهستان ۳ – ۱ صربستان  ساعت

ایتالیا ۰ – ۳ اسلوونی

آرژانتین ۰ – ۳ کانادا 

آمریکا ۰ – ۳ برزیل

بازی های روز سوم (یکشنبه ۹ خرداد، به وقت ایران): 

استرالیا ۱ – ۳ فرانسه

هلند ۰ – ۳ ایران

آلمان ۳ – ۲ بلغارستان

روسیه ۲  –  ۳ ژاپن

آمریکا ۳ – ۱ آرژانتین

کانادا ۱ – برزیل ۳

لهستان – اسلوونی ساعت ۲۲

صربستان – ایتالیا ساعت ۲۳:۳۰

جدول رده بندی:

بازی های روز  چهارم ( پنج شنبه ۱۳ خرداد، به وقت ایران) : 

آلمان – آرژانتین ۱۲:۳۰

ایران – کانادا خرداد ۱۴:۳۰

ژاپن – صربستان ۱۵:۳۰

برزیل – فرانسه  ۱۷:۳۰

هلند – اسلوونی ۱۸:۳۰

استرالیا – لهستان ۲۰:۳۰

ایتالیا – بلغارستان ۲۲

روسیه – آمریکا ۲۳:۳۰

بازی های روز پنجم (جمعه ۱۴ خرداد،  به وقت ایران) :

آرژانتین – اسلوونی ۱۲:۳۰

هلند  – آلمان ۱۴:۳۰

برزیل – ژاپن  ۱۵:۳۰

صربستان – فرانسه ۱۷:۳۰

ایران – ایتالیا ۱۹

لهستان – آمریکا ۲۰:۳۰

روسیه – استرالیا ۲۲

کانادا – بلغارستان ۲۳:۳۰

بازی های روز ششم(شنبه ۱۵ خرداد،  به وقت ایران) :

هلند – آرژانتین  ۱۲:۳۰

اسلوونی – آلمان ۱۴:۳۰

فرانسه – ژاپن ۱۵:۳۰

برزیل – صربستان ۱۷:۳۰

روسیه – لهستان ۱۸:۳۰

آمریکا – استرالیا ۲۰:۳۰

بلغارستان  -ایران ۲۲

کانادا – ایتالیا ۲۳:۳۰

بازی های روز هفتم (چهارشنبه ۱۹ خرداد،  به وقت ایران) :

صربستان – آلمان ۱۲:۳۰

ژاپن  – استرالیا ۱۴:۳۰

فرانسه – روسیه ۱۵:۳۰

اسلوونی  – کانادا ۱۷:۳۰

آرژانتین – ایتالیا ۱۹

ایران – آمریکا ۲۰:۳۰

لهستان – بلغارستان ۲۲

هلند – برزیل ۲۳:۳۰

بازی های روز هشتم (پنج شنبه ۲۰ خرداد،  به وقت ایران) :

صربستان – ایران ۱۲:۳۰

روسیه – کانادا ۱۴:۳۰

فرانسه – اسلوونی ۱۵:۳۰

آژانتین – استرالیا ۱۷:۳۰

آلمان – آمریکا ۱۸:۳۰

بلغارستان – برزیل ۲۰:۳۰

ژاپن – ایتالیا ۲۲

لهستان – هلند ۲۳:۳۰

بازی های روز نهم (جمعه ۲۱ خرداد،  به وقت ایران) :

ایران – آلمان ۱۲:۳۰

اسلوونی – روسیه ۱۴:۳۰

ژاپن – آررژانتین ۱۵:۳۰

هلند – بلغارستان ۱۷:۳۰

استرالیا – ایتالیا ۱۹

آمریکا – صربستان ۲۰:۳۰

کانادا – فرانسه ۲۲

لهستان – برزیل ۲۳:۳۰

بازی های روز دهم (سه شنبه ۲۵ خرداد،  به وقت ایران) :

روسیه – صربستان ۱۲:۳۰

ایران – استرالیا ۱۴:۳۰

آرژانتین – بلغارستان ۱۵:۳۰

ژاپن – آلمان ۱۷:۳۰

ایتالیا – آمریکا ۱۹

کانادا – لهستان ۲۰:۳۰

برزیل  اسلوونی ۲۲

هلند – فرانسه ۲۳:۳۰

بازی های روز یازدهم (چهارشنبه ۲۶ خرداد،  به وقت ایران) :

آرژانتین – روسیه ۱۲:۳۰

صربستان – بلغارستان ۱۴:۳۰

اسلوونی – استرالیا ۱۵:۳۰

ژاپن – لهستان ۱۷:۳۰

هلند – ایتالیا ۱۹

کانادا – آلمان ۲۰:۳۰

آمریکا – فرانسه ۲۲

ایران – برزیل ۲۳:۳۰

بازی های روز دوازدهم (پنج شنبه ۲۷ خرداد،  به وقت ایران) :

آرژانتین – صربستان ۱۲:۳۰

بلغارستان – روسیه ۱۴:۳۰

ژاپن – کانادا ۱۵:۳۰

استرالیا – برزیل ۱۷:۳۰

ایران – اسلوونی ۱۸:۳۰

هلند – آمریکا ۲۰:۳۰

فرانسه – ایتالیا ۲۲

آلمان – لهستان ۲۳:۳۰

بازی های روز سیزدهم (دوشنبه ۳۱ خرداد،  به وقت ایران) :

استرالیا – صربستان ۱۲:۳۰

ژاپن – بلغارستان ۱۴:۳۰

فرانسه – ایران ۱۵:۳۰

کانادا – هلند ۱۷:۳۰

برزیل – ایتالیا ۱۹

اسلوونی -آمریکا ۲۰:۳۰

لهستان – آرژانتین ۲۲

آلمان -روسیه ۲۳:۳۰

بازی های روز چهاردهم (سه شنبه یک تیر،  به وقت ایران) :

کانادا -استرالیا ۱۲:۳۰

صربستان – هلند ۱۴:۳۰

بلغارستان – آمریکا ۱۵:۳۰

ایران – لهستان ۱۷:۳۰

ژاپن – اسلوونی ۱۸:۳۰

فرانسه – آرژانتین ۲۰:۳۰

برزیل  – آلمان ۲۲

روسیه –  ایتالیا ۲۳:۳۰

بازی های روز پانزدهم (چهارشنبه ۲ تیر،  به وقت ایران) :

استرالیا  – هلند ۱۲:۳۰

کانادا  – صربستان ۱۴:۳۰

آمریکا  – ژاپن ۱۵:۳۰

فرانسه – لهستان ۱۷:۳۰

ایران – آرژانتین ۱۸:۳۰

اسلوونی – بلغارستان ۲۰:۳۰

ایتالیا  – آلمان ۲۲

برزیل – روسیه ۲۳:۳۰

رسانه های ورزشی داخلی نوشتند؛ لیست تیم ملی ایران (۱۷ نفر دعوت شده اند) : 

 پاسور: سعید معروف، محمد طاهر وادی

 پشت‌خط‌زن: امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت

 قدرتی‌زن: میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی

 سرعتی‌زن: سید محمد موسوی، مسعود غلامی، علی شفیعی، علی اصغر مجرد، رضا عابدینی

 لیبرو:محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی

آلکنو (سرمربی)، توماس توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، سیامک افروزی (پزشک و تراپیست)، نوید مشجری (آنالیزور)، مهدی خباز (بدنساز) و مانلی کسرایی (مترجم).