برد پیت و آنجلیناجولی در افتتاحیه فیلم‌شان..

0
441

در اولین شب اکران “جنگ جهانی زد” در لندن، بازیگران این فیلم روی فرش سیاه افتتاحیه ظاهر شدند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، یکشنبه دوم ژوئن اولین شب نمایش عمومی “جنگ جهانی زد” با پهن شدن فرش سیاه به جای فرش قرمز صورت گرفت.

در این برنامه آنجلینا جولی، برد پیت و دو پسرشان با هم همراه شدند. این نخستین حضور جولی در برابر دوربین عکاسان پس از عمل جراحی سنگینی است که او سه ماه پیش انجام داد.

فرارو گزارش داد؛ دیگر بازیگران این فیلم یعنی میرل انوس و پیتر کاپالدی در کنار کارگردان فیلم مارک فارستر و دید الیسون تهیه‌کننده از جمله شرکت کنندگان در این برنامه بودند که با طرفدارانشان عکس گرفتند و به آنها امضا دادند.

آنجلینا جولی ماه پیش خبر جراحی خود را در نشریه نیویورک تایمز منتشر کرد و همسرش پس از آن در یک اطلاعیه آن را تصمیمی قهرمانانه نامید و گفت او و فرزندانشان برای وی آرزوی زندگی طولانی با سلامتی دارند. جولی به دلیل احتمال بالای ابتلا به سرطان مجبور به انجام جراحی شده بود. پیت در مراسم دیشب که اولین حضورشان در جمع بود گفت همسرش تصمیمی هوشیارانه برای اطمینان دادن به فرزندانشان گرفت.

جولی نیز در مصاحبه با بی بی سی اعلام کرد به سینما باز می‌گردد و از همه حمایتی که از او شده سپاسگزار است. او گفت امیدوار است بتواند با این تصمیم به زنان دیگری که با این خطر روبرو هستند، کمک کرده باشد.

کارگردان فیلم دیشب اعلام کرد احتمال دارد که “جنگ جهانی زد” دنباله‌ای نیز داشته باشد و حتی احتمال سه‌گانه کردن این فیلم نیز وجود دارد.

مراسم دیشب با اجرای موسیقی توسط گروه موفق “میوز” همراه بود که موسیقی فیلم را نیز اجرا کرده‌اند.