برداشت جرد لتو از «جوکر» یاد جوکر هیث لجر را از یاد می‌برد؟

0
435

با انتشار اولین تریلر از فیلم «جوخه خودکشی» انتظارها برای دیدن جوکری که جرد لتو ارایه داده، به پایان رسید.

کمپانی برادران وارنر بالاخره اولین تریلر فیلم «جوخه خودکشی» را منتشر کرد. در این تریلر مارگو رابی در نقش هارلی کویین / دکتر هارلین کویینزل، کارا دلوینی در نقش ساحره و ویل اسمیت با سری بی‌مو، در نقش فلوید لاتون / ددشات دیده می‌شوند.

در پایان تریلر نیز جرد لتو در نقش جوکر ظاهر می‌شود و نمایش او از این ابرقهرمان منفی دنیای کمیک‌بوک‌های دی‌سی که موهای سبز و خالکوبی‌های مختلف دارد، نسبت به جوکر هیث لجر در فیلم کریستوفر نولان از کیفیت پانک بیشتری برخوردار است. تریلر با جمله شوم «من نمی‌کشمت… فقط بهت صدمه می‌زنم. خیلی خیلی بد» به پایان می‌رسد.

در هفته‌های اخیر بحث‌های بسیاری پیرامون نقش‌آفرینی لتو در نقش جوکر به وجود آمده و بسیاری از کسانی که او را دیده‌اند از قیافه خالکوبی‌شده‌اش انتقاد کرده‌اند.

فیلم «جوخه خودکشی» داستان تیمی از شخصیت‌های منفی دنیای دی‌سی را تعریف می‌کند که از سوی دولت ماموریتی پیچیده و مخفی را دریافت می‌کنند. در این فیلم ابرقهرمانی ویولا دیویس در نقش آماندا واکر، جوئل کینامن در نقش ریک فلک، آدواله آکینویه آگباجه در نقش کیلر کراک، اسکات ایستوود در نقش استیو تروور و همچنین جی کورتنی در نقش بومرنگ ظاهر می‌شوند.

کمپانی برادران وارنر قصد دارد فیلم را در ماه آگوست سال ۲۰۱۶ منتشر کند؛ یعنی شش ماه بعد از اکران فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» که قرار است ماه مارس سال آینده روی پرده‌ها برود. این فیلم نیز بخشی از نقشه بزرگ کمپانی برادران وارنر برای ساخت مجموع ۱۰ فیلم ابرقهرمانی با اقتباس از شخصیت‌های کمیک‌بوک‌های دی‌سی است. این کمپانی قصد دارد تمامی این فیلم‌ها را تا پایان سال ۲۰۲۰ روی پرده ببرد.