برادر کوچکتر پل واکر مقابل نیکولاس کیج قرار می‌گیرد

0
442

کودی واکر کوچکترین برادر پل واکر بازیگر فقید و محبوب مجموعه «سریع و خشمگین»، در ادامه تجربه خود در عرصه بازیگری در فیلمی با حضور نیکلاس کیج، به ایفای نقش می‌پردازد.

 کودی واکر قرار است در فیلم «ناو ایندیانا پلیس: مردان شجاع» مقابل نیکولاس کیج بازی کند. بعد از وقفه طولانی در تولید فیلم «سریع و خشمگین۷» به علت مرگ ناگهانی پل واکر در سانحه رانندگی در نوامبر ۲۰۱۳، کودی واکر و کولب واکر با پیوستن به جمع بازیگران فیلم برای بازی به جای برادرشان، به تکمیل فیلمبرداری پروژه کمک کردند و فروش ۱.۵۲ میلیارد دلاری را برای این فیلم رقم زدند و حالا کودی واکر ۲۶ ساله برادر پل واکر، قصد دارد بازیگری را ادامه دهد.

کودی که در ماه آوریل امسال برای ورود به عرصه بازیگری ابراز علاقه کرده بود، چند ماه بعد با کمپانی پارادایم قرارداد امضا کرد.

کارگردانی«ناو ایندیانا پلیس: مردان شجاع» بر عهده ماریو وان پیبلز است و تام سیزمور و توماس جین از دیگر ستارگان این فیلم هستند. مایکل مندلسون و ریچارد ریوندا دل کاسترو کار تهیه کنندگی آن را برای کمپانی پاتریوت پیکچرز بر عهده دارند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر،این فیلم به داستان خدمه ناو ایندیانا پلیس می پردازد که بعد از انتقال سلاح های اتمی که موجب خاتمه جنگ جهانی دوم می شود، پنج روز در دریای فیلیپین گرفتار می‌شوند.