بازیگر برنده اسکار در فیلم جدید وودی آلن بازی می‌کند..

0
663

مارشا گی هاردن در تازه‌ترین ساخته وودی آلن که این روزها در جنوب فرانسه در حال فیلمبرداری است، مقابل دوربین می‌رود.

به گزارش خبرآنلاین، آلن پنج بازیگر شامل آیلین اتکینز، مارشا گی هاردن، جکی ویور، همیش لینکلیتر و سایمن مکبرنی را به فیلم جدید خود که عنوان آن هنوز اعلام نشده اضافه کرد.

لتی آرانسن و استفن تننبام همکاران قدیمی آلن تهیه‌کنندگان فیلم جدید او هم هستند.

پس از «نیمه‌شب در پاریس» این دومین فیلم آلن است که در فرانسه فیلمبرداری می‌شود و همچنین هشتمین فیلم اوست که داستانش در اروپا روی می‌دهد. آلن در این پروژه با مدیر فیلمبرداری، طراح صحنه و طراح لباس تعدادی از تولیدات اروپایی قبلی خود همکاری می‌کند.

marcia-gay-harden-oscars-2013-red-carpet

گی هاردن سال 2001 برای فیلم «پولاک» برنده اسکار بهترین بازیگر زن مکمل شد و در 2004 برای «رود میستیک» هم نامزد اسکار این بخش بود. ویور هم دو بار برای فیلم‌های «قلمرو حیوانی» (2010) و «کتاب بارقه امید» (2012) نامزد اسکار بهترین بازیگر زن مکمل بوده است.

آلن فیلم «یاس آبی» (Blue Jasmine) با بازی کیت بلانشت، الک بالدوین، سالی هاوکینز و پیتر سارسگارد را آماده نمایش دارد که 28 ژوئیه اکران می‌شود.

آلن 78 ساله در 1978 برای «آنی هال» برنده جوایز اسکار بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد و در 1987 با «هانا و خواهرانش» اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را دریافت کرد. او سال 2012 هم با «نیمه‌شب در پاریس» برنده اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد.

آخرین فیلم به نمایش درآمده از وودی آلن «تقدیم به رم با عشق» با بازی پنه‌لوپه کروز و روبرتو بنینی بود.