بازگشت اسطوره وزنه برداری به فدراسیون پس از پایان حکومت رضازاده

0
188

محمد نصیری قهرمان ارزنده وزنه برداری جهان که سابقه کسب ۳ نشان طلا، نقره و برنز المپیک را در کارنامه خود دارد با حکمی از سوی علی مرادی به عنوان مشاور عالی فدراسیون وزنه برداری منصوب شد.

در قسمتی از متن حکم علی مرادی رییس فدراسیون برای محمد نصیری آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور عالی اینجانب در فدراسیون وزنه برداری منصوب می شوید.

اطمینان خاطر دارم شایستگی، تعهد و تخصص ارزنده جنابعالی در شناخت همه جانبه موضوعات حیطه فعالیت، می تواند راه گشای اهداف و آرمان های والای این فدراسیون باشد.

داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری شد
دکتر داود باقری نیز طی حکمی از سوی علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری به سمت ریاست کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری منصوب شد.

به گزارش فدراسیون وزنه برداری،  باقری در کارنامه خود سابقه همکاری با کنفدراسیون وزنه برداری آسیا به عنوان دبیر کمیته پزشکی این کنفدراسیون را دارد.

به دنبال انصاب داود باقری و با درخواست وی، یک فیزیوتراپ تمام وقت به اردوی تیم های ملی وزنه برداری اضافه شد تا از این پس ملی پوشان به لحاظ آمادگی جسمانی شرایط بهتری برای حضور در رقابتهای مختلف بین المللی داشته باشند.