ایران بازی برده رابه لهستان واگذار کرد

0
152

تیم ملی والیبال ایران در ادامه دیدارهای خود در جام جهانی به مصاف لهستان، قهرمان جهان رفت و در پایان دیداری حساس و مهیج که پنج ست به دنبال داشت با حساب ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد و بازی برده را باخت.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان از ساعت ۷:۴۰ امروز شنبه در چارچوب رقابتهای جام جهانی ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان جدالی حساس تیم ملی ایران با حساب ۳ بر ۲ مقابل قهرمان جهان شکست خورد تا یک برد ارزشمند را از دست بدهد.

تیم ایران شروع خوبی در این بازی مهیج داشت و دو ست ابتدایی را به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۳ برنده شد. در ست سوم لهستان ۲۵ بر ۱۵ پیروز شد تا به بازی برگردد.

ست چهارم این مسابقه را لهستان ۲۵ بر ۲۰ برد تا کار به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم این تیم لهستان بود که ۱۵ بر ۱۱ برنده شد و این دیدار را ۳ بر ۲ به سود خود خاتمه داد.

به گزارش مهر؛ لهستان در حالی این بازی را برد که دو ست اول را به تیم ایران باخته بود اما تغییری که استفان آنتیگا از ابتدای ست سوم در تیمش ایجاد کرد و میکا را به میدان فرستاد کاملا کواچ را در ادامه کار مات کرد و سرمربی تیم کشورمان در سه ست متوالی نتوانست واکنش خوبی نسبت به بازی حریف داشته باشد تا ایران یک برد ارزشمند را مقابل قهرمان جهان از دست بدهد. این پنجمین باخت ایران برابر لهستان در سال جاری بود. شاگردان کواچ پیش‌تر سه بار در لیگ جهانی و یک بار هم در جام واگنر مقابل لهستان نتیجه را واگذار کرده بودند.