اکران «ونوم ۲» یک سال به تعویق افتاد

0
184

ادامه فیلم «ونوم» محصول سونی که قرار بود آخر تابستان امسال راهی سینماها شود، تا تابستان ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

ادامه فیلم «ونوم» با عنوان «ونوم: بگذار کشتار شود» دیرتر از زمان تعیین شده راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود.

سونی پیکچرز اعلام کرد تاریخ اکران «ونوم ۲» را از ۲ اکتبر ۲۰۲۰ به ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ موکول کرده است. این دنباله که تاکنون تنها با نام «ونوم ۲» خوانده می‌شد، عنوان جدیدش را نیز از همین اعلامیه به صورت رسمی به دست آورد.

«ونوم: بگذار کشتار شود» زمانی را اکنون به دست آورده که پیشتر قرار بود «بتمن» با بازی رابرت پتینسون اکران شود اما کمپانی برادران وارنر به تازگی اکران این فیلم را به تعویق انداخت و به یکم اکتبر ۲۰۲۱ موکول کرد.

با به تعویق انداختن نمایش این فیلم باید گفت سونی تقریباً اکران تمام فیلم‌هایش را به تعویق انداخته است و این امر عجیبی نیست زیرا با توجه به بسته بودن سینماها همه استودیوها همین کار را می‌کنند.

اندی سرکیس کارگردانی ادامه «ونوم» را برعهده داشته است که جایگزین روبن فلیشر کارگردان قسمت اصلی شده و تام هاردی نیز بار دیگر نقشش را تکرار می‌کند و به عنوان موجودی فرازمینی با نام ونوم ظاهر می‌شود.

گرچه فیلم نخست در سال ۲۰۱۸ نزد منتقدان خیلی محبوب نبود اما فیلم در بازارهای جهانی موفق به فروشی ۸۵۵ میلیون دلاری شد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، میشل ویلیامز، رید اسکات و نائومی هریس دیگر بازیگران قسمت اول هستند که در فیلم دوم هم حضور خواهند داشت. وودی هارلسون نیز از بازیگرانی است که در قسمت دوم به گروه اضافه شده است.