انتقال یک زن زندانی زندان قرچک ورامین به سلول انفرادی جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام

0
108

روز شنبه ۱۷ مرداد ماه  زندانی بتول کریمی ۵۵ ساله که به مدت ۴ سال  زندانی بود به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام منتقل شد. زندانی بتول کریمی مادر ۳ فرزند ۲ پسر و ۱ دختر  می باشد.

او صبح روز شنبه از سالن ۱ زندان قرچک ورامین خارج و به سلول انفرادی منتقل گردید و گفته می شود جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام قرار است به سلولهای انفرادی زندان قزل حصار کرج منتقل گردد.

او به اتهام داشتن مواد مخدر محکوم به اعدام شده است.

رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای پس از خوردن زهر اتمی بر شدت و تعداد  اعدام ها بطرز جنون آمیزی افزوده است و از این طریق سعی دارد که فضای رعب و وحشت را در جامعه افزایش دهد.

در حالی گروه گروه از زنان و مردان ایرانی روانه میادین دار تحت عنوان مواد مخدر می شوند که سیاست ویرانگر و تباه کننده ورود و پخش مواد مخدر در ایران توسط  شخص آخوند علی خامنه ای گرفته شده است.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، این سیاست توسط سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات به اجرا گذاشته می شود.ورود و پخش مواد مخدر حتی در زندانهای ولی فقیه که تحت شدیدترین کنترل ها است به راحتی صورت می گیرد. هدف از این سیاست، معتاد کردن جوانان ایرانی  به منظور سلب قدرت اعتراض علیه فقر و بیکاری جوانان است. رژیم ولی فقیه  برای رد گم کردن، قربانیان خویش را دستگیر و بصورت جمعی در زندانها و گاها در معابر عمومی دار می زند.