انتقال عبدالغفور قلندری‌نژاد به بند زندانیان سیاسی- امنیتی

0
120

عبدالغفور قلندری‌نژاد از دراویش زندانی ساکن بندرعباس که نزدیک به یک هفته را در قرنطینه و بند احسان – معتادین- زندان مرکزی بندرعباس گذرانده بود به بند ۱۲ موسوم به بند ارشاد منتقل شده است.

 عبدالغفور قلندری‌نژاد که در ۱۲ اسفندماه با عدم تودیع وثیقه از دادگاه انقلاب به زندان مرکزی بندرعباس منتقل و نزدیک به یک هفته را در قرنطینه این زندان گذرانده بود به گفته خانواده‌ اش روز گذشته به بند ۱۲ موسوم به بند ارشاد که بند نگهداری زندانیان سیاسی و امنیتی است منتقل شده است.

گفتنی است این درویش گنابادی ساکن بندرعباس در جلسه دادگاه خود با اعلام اینکه هیچ جرمی مرتکب نشده است و با امتناع از سپردن وثیقه راهی زندان شد. پرونده وی هم اکنون در مرحله رسیدگی به اتهامات این زندانی عقیدتی و تکمیل پرونده می‌باشد.

به گزارش مجذوبان نور،«تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی» و «عضویت در گروه‌های معارض کشور» از عناوین اتهامات منسبت به این درویش گنابادی است.

مطلب قبلیانتقاد شدید دبیرکل سازمان ملل از وضعیت حقوق بشر ایران
مطلب بعدینصب بیلبوردهای اشتون و صدام در تهران
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...