اقدام عجیب قالیباف برای رسیدن به پاستور

0
176

شهردار تهران آنقدر برای رسیدن به پاستور عجول است که حاضر است دست به هر اقدام غیرقانونی و غیراخلاقی بزند تا شاید مدتی بر صندلی ریاست جمهوری تکیه بزند.
محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم هنوز رئیس‌جمهور نشده از تحقق یکی از وعده‌های انتخاباتی خود خبر داده است!
به گزارش آفتاب‌نیوز؛ شهردار تهران که وعده افزایش سه برابری یارانه و همچنین کارانه ۲۵۰ هزارتومانی داده است در گفت‌وگویی از راه اندازی سامانه ملی کار خبر داد و گفت: همانطور که حضرت آقا فرمودند که دولت آینده باید از روز اول کار خود را در حوزه اشتغال آغاز کند، سامانه ملی کارانه که وعده آن را از قبل داده بودم راه اندازی شده است. جویندگان کار و کارآفرینان با هر مهارت و تخصصی که دارند می‌توانند با مراجعه به این پایگاه به نشانی kar96.ir در سامانه ملی کارنه ثبت نام کنند.
این اقدام عجیب شهردار تهران و نامزد ناکام چندین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در حالی است که هنوز نه انتخاباتی برگزار شده و نه رئیس‌جمهوری انتخاب شده است. ولی گویا جناب شهردار آنقدر در آرزوی رئیس‌جمهور شدن است که از هم اکنون خود را رئیس‌جمهور آینده ایران فرض کرده است. وی با راه‌اندازی یک سامانه؛ اقدام به جمع‌آوری اطلاعات هویتی شهروندان کرده که معلوم نیست اگر جناب شهردار رئیس‌جمهور نشود سرنوشت اطلاعات هویتی مردم چه می‌شود؟!

130640_783
شهردار تهران آنقدر برای رسیدن به پاستور عجول است که حاضر است به هر اقدام غیرقانونی و غیراخلاقی متوسل بشود تا شاید مدتی بر صندلی ریاست‌جمهوری تکیه بزند. در هر صورت به نظر می‌رسد که این کار شهردار اقدامی غیرقانونی می‌باشد زیرا در حال حاضر آقای قالیباف نه در جایگاهی است که بخواهد اطلاعات هویتی مردم را جمع‌آوری کند و به آن‌ها وعده‌های موهوم بدهد و نه حتی اگر وی رئیس‌جمهور شود هم می‌تواند بدون مجوز مجلس چنین کاری را انجام بدهد. پس اینکه آقای قالیباف در اقدامی پوپولیستی و صرفا برای جمع‌آوری آراء مردم اقدام به چنین کاری غیرقانونی و غیراخلاقی کرده نیازمند بررسی و اقدام نهادهای مسئول است.
حسام‌الدین‌ آشنا مشاور رئیس‌جمهور نیز در واکنش به این اقدام قالیباف نوشته است: سایت موسوم به کارانه یک سیستم جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی است. مجوز راه‌اندازی چنین سایتی کجا صادر شده است؟ در صورتی که ایشان موفق به تصاحب مسئولیت ریاست‌جمهوری نشوند چه کسی مسئول سوء‌استفاده احتمالی از این داده‌هاست؟

مطلب قبلیپیش‌بینی صادق زیباکلام از مناظره دوم
مطلب بعدیاقامت در روسیه هم گرین کارتی شد
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...