اعدام ۲۷ عضو اسلامگرایان داعش به شیوه جدید

0
124

سعید مموزینی سخنگوی حزب دموکرات کردستان عراق در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: اسلامگرایان داعش۲۷ عنصر خود را به اتهام توطئه به وسیله صندلی الکتریکی در زندان موصل اعدام کرد.

به گزارش فرارو به نقل از پایگاه خبری النشره، مموزینی افزود: اسلامگرایان داعش طی روزهای اخیر اقدامات امنیتی سختگیرانه ای در موصل به اجرا گذاشته و بر اساس گزارش های رسیده، یکی از سرکرده های عالی رتبه  اسلامگرایان داعش که هویت او دقیقا مشخص نیست، وارد موصل شده است.

اسلامگرایان داعش مخالفان خود را به روش های مختلف و بسار متنوع از میان بر می دارد.
مموزینی در ادامه گفت: داعش اخیرا حدود ۱۲۷کودک و نوجوان را ربوده و آن ها را برای اموزش و شستشوی مغزی به اردوگاه های خاص برده تا از آن ها در حملات تروریستی استفاده کند.

اسلامگرایان داعش در کارنامه جنایت های خود اعدام به روش غرق کردن در آب ،زنده سوزاندن در قفس، پرتاب کردن از ارتفاع،سنگسار کردن، اعدام به وسیله کوبیدن بلوک های سیمانی بر سر،اعدام با گلوله آرپی جی و …دارد و اخیرا اعدام به وسیله صندلی الکتریکی نیز به آن افزوده است.

از سوی دیگر دو روز پیش نیزغیاث سورجی مسئول اطلاع رسانی اتحادیه کردستان عراق دراستان نینوا گفت: اسلامگرایان داعش ۵۰ عضو خود را به اتهام فرار از درگیری های شهر بیجی اعدام کرد.

دادگاه اسلامگرایان داعش این افراد را متهم به خیانت بزرگ کرده و آن ها را مستحق اشد مجازات دانست و اینگونه روز شنبه حکم اعدام آن ها را صادر کرد.

اسلامگرایان داعش  فراری خود را در اردوگاه الغزلانی موصل و با شلیک گلوله اعدام کرد.
اسلامگرایان داعش در تابستان سال ۱۳۹۳ بخش هایی از خاک کشورهای عراق و سوریه را به اشغال خود درآورد و از آن زمان تاکنون مرتکب جنایات بی شماری شده است .