اطلاعیه دوم ستاد انتخاباتی حسن روحانی

0
269

خبرنامه ملّی ایرانیان؛ عصر روز شنبه ۱۱ خرداد ماه، مراسم انتخاباتی ستاد جوانان حامی روحانی سراسر کشور در حسینیه جماران برگزار شد. اما این مراسم با دخالت نیروهای امنیتی به تشنج کشیده شد. بنا به گزارش های منتشر شده سعید الله بداشتی رئیس و مجتبی هاشمی از اعضای ستاد جوانان حامی دکتر حسن روحانی در این روز دستگیر شده اند.

پیشتر حسن روحانی از سوی بخشی از اصولگرایان و حامیان محمود احمدی نژاد متهم به سازش کاری در پرونده هسته ای شده است. آن ها معتقدند بیانیه سعدآباد که در زمان سید محمد خاتمی امضا شد نمونه عالی سازشکاری در برابر غرب است.

به نقل از وب سایت شخصی ایشان؛ اطلاعیه دوم ستاد انتخاباتی آقای روحانی به قرار زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم بزرگوار و صبور ایران،

نگرانیم مبادا عده‌ای اهل افراط، با تندروی نابه‌هنگام، دانسته و ندانسته، در دام طراحان و مدافعان خشونت و سرکوب بیفتند و فضای آرام گفت‌وگو و رقابت را به سمتی ببرند که خدای ناکرده، حوادث تلخ انتخابات قبل تداعی شود و وجدان عمومی جریحه‌دار گردد. بخش اعظمی از همت و تدبیر ما باید مصروف این مهم شود که برای جوانان عزیز و پرشور، مشکل و گرفتاری پیش نیاید و فضای انتخاباتی با بگیر و ببند و غوغا و التهاب بدنام نگردد.

متأسفانه در حاشیه مراسم باشکوه و سخنرانی دکتر حسن روحانی در حسینیه جماران (مورخ ١٣٩٢/٣/١١) برای بیعت جوانان با آرمان‌های امام راحل، تقابل افراط و تندروی با شور و هیجان جوانان عزیز با مداخلۀ نیروهای امنیتی و پلیسی همراه شد و چند تن از اعضای جوان ستاد انتخاباتی دکتر روحانی دستگیر شدند. خوشبختانه توانستیم با گفت‌وگو و تعامل، و با تدبیر و حوصله، اسباب آزادی اکثر بازداشت شدگان را فراهم کنیم. تلاش بی‌وقفۀ دکتر روحانی و اعضای ستاد برای آزادی چند دوست دیگر نیز ادامه دارد و امیدواریم که مذاکرات ما با دست‌اندرکاران امنیت کشور به نتیجه برسد و چشمان منتظر و نگران خانواد‌ه‌ها به دیدن فرزندان برومندشان روشن شود و فضای عمومی کشور برای حضور حداکثری و بی‌دغدغه در انتخابات رقابتی و خلق حماسۀ سیاسی بهتر آماده گردد.

ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی

مقاله قبلیایران به مسیر برزیل برگشت..
مقاله بعدیدیپلمات های غربی: ساختمان نیروگاه بوشهر در جریان زلزله آسیب دیده است
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...