احمدی نژاد خواستار “مناظره” رودررو با حسن روحانی شد

0
216

احمدی نژاد، رئیس جمهوری پیشین ، با انتشار نامه ای خطاب به حسن روحانی، از وی دعوت نمود تا در مناظره ای رو در رو با وی شرکت نماید.

محمود احمدی نژاد در واکنش به اظهارات حسن روحانی در ارتباط با عملکرد 100 روز اول دولت یازدهم و مرتبط دانستن نابسامانیهای کشور به دولت‌های نهم و دهم، حسن روحانی را به مناظره رو در رو دعوت نمود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه و ایرنا، رئیس جمهوری پیشین، در حالیکه اظهارات حسن روحانی را سخنانی “غیرمنصفانه و بی پایه” نسبت به دولتهای نهم و دهم ارزیابی نموده، تاکید کرده است که به “اقتضای مصالح کشور قصد سکوت” داشته است.

حسن روحانی در گزارش عملکرد 100 روز اول دوران ریاست جمهوری خود از دولتهای نهم و دهم بعنوان “پول دارترین دولت ایران” یاد کرد که در عین حال “بدهکارترین دولت تاریخ کشور” نیز بوده است.

محمود احمدی نژاد با دعوت از حسن روحانی برای انجام مناظره ای “دوستانه و صریح در منظر افکار عمومی، متذکر شد: به احترام تقاضاهای بیشمار گروههای مختلف مردم و از جمله صاحبنظران سیاسی و اقتصادی لازم دیدم که از جنابعالی این دعوت را بعمل آورم.

رئیس دولتهای نهم و دهم تصریح کرده است که در شرایط کنونی این روشنگری را از جهت پاسداشت تلاشهای انجام گرفته در دولت در سراسر کشور وظیفه خود می داند.

مقاله قبلیتغییرات کارون در چند سال گذشته
مقاله بعدیمتن کامل نامه احمدی‌نژاد به روحانی برای دعوت به یک مناظره
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...