احتمال بازگشت مت دیمون و پل گرینگراس به فیلم «بورن» قوت گرفت

0
162

احتمال ساخته شدن یک فیلم دیگر از مجموعه فیلم‌های «بورن» با حضور مت دیمون و پل گرینگراس به صورت جدی تری مطرح شده است.

 با وجود ماه‌ها انکار و ماه ها شایعه منابع خبری اکنون می‌گویند دیمون وگراینگراس هنوز در حال گفتگو با یونیروسال هستند تا یک بار دیگر «بورن» را به سینما بازگردانند.

گفته می‌شود گرینگراس نه تنها این فیلم جدید را کارگردانی می‌کند بلکه فیلمنامه آن را نیز می‌نویسد. این در حالی است که فیلمنامه سه گانه «بورن» تاکنون توسط تونی گیلوری نوشته شده و این اولین باری خواهد بود که گرینگراس آستین‌هایش را برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بالا می‌زند. با این حال او با فیملنامه نویسی بیگانه نیست و فیلمنامه «یونایتد۹۳» را نوشته بود و دو قسمت دوم و سوم «بورن» را نیز او کارگردانی کرده بود.

اگر قرارداد بسته شود- در حالی که گفته می شود مذاکرات هنوز در مراحل اولیه است- این بازگشت همزمان با بازگشت قهرمان کمپانی قرن بیستم یعنی جیمز باند خواهد شد. با مجموعه «بورن» دیمون به یک بازیگر درجه یک بدل شد که این قدرت را دارد تا ده ها میلیون تماشاچی را به سینما بکشاند و با هر یک از این دنباله ها میلیاردها دلار پول بسازد.

یونیورسال سعی کرد با جایگزین کردن جرمی رنر در فیلم «میراث بورن» در سال ۲۰۱۲ ببیند که آیا می تواند این مجموعه را بدون دیمون بسازد، اما اکنون معلوم شده که به بازگشت وی بیشتر فکر می‌کند.

در عین حال یک ادامه دیگر هم با عنوان «میراث» به کارگردانی کارگردان «سریع و خشمگین» یعنی جاسیتن لین برای اکران در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۱۶ تدارک دیده شده است.

به گزارش سینما خبر به نقل از هالیوود ریپورتر،مت دیمون به خاطر کنار گذاشته شدن گرینگراس از سوی کمپانی، حاضر نشد دیگر در نقش بورن بازی کند. و با این حال در یکی دو سال اخیر این بحث و مذاکرات بارها مطرح بوده است.