«آوای وحش» ساخته می‌شود

0
174

هریسون فورد در حال مذاکره است تا در بازسازی فیلم «آوای وحش» جلوی دوربین برود.

در صورتی که توافق بین هریسون فورد و گروه سازنده «آوای وحش» حاصل شود بازیگر «جنگ ستارگان»‌ در نقش جان تورنتون، یکی از جویندگان طلا در این فیلم بازی خواهد کرد.

این فیلم که با بودجه بالا با اقتباس از رمان مشهور جک لندن یعنی «آوای وحش» شکل می‌گیرد توسط کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته خواهد شد.

«آوای وحش» درباره حمله جویندگان طلا در دهه ۱۸۹۰ به کوهستان‌های کلوندایک آمریکا است.

جک لندن در این رمان داستان «باک» سگ اهلی و محبوب یک قاضی را تصویر می‌کند که در پی ماجراهایی سر از محیط خشن و بی‌رحم کلوندایک در روزگار هجوم جویندگان طلا به ایالت یوکان درمی‌آورد. این رمان تاثیرگذارترین رمان جک لندن محسوب می‌شود.

این فیلم می‌تواند همان طور که داستان آن از جنبه ادبی تاثیرگذار است، اثر سینمایی تاثیرگذاری نیز باشد.

نقش تورنتون را پیشتر کلارک گیبل در نسخه ۱۹۳۵ این فیلم بازی کرده بود. چارلتون هستون نیز در نسخه ۱۹۷۲ آن جلوی دوربین رفته بود.

در طی دهه‌ها «آوای وحش» الهام‌بخش سازندگان زیادی بوده و از فیلم صامت تا نسخه تلویزیونی آن ساخته شده است.

این فیلم را کریس سندرز سازنده «کرودها» کارگردانی می‌کند. فیلمنامه آن نیز توسط مایکل گرین نویسنده «لوگان» نوشته شده است.

تولید فیلم اوایل سپتامبر آغاز می شود.

هریسون فورد قرار است در پنجمین فیلم «ایندیانا جونز» نیز جلوی دوربین برود اما به تازگی اعلام شد کار ساخت این فیلم به تعویق افتاده و جاناتان کاسدان در حال نوشتن یک فیلمنامه جدید برای آن است. ابتدا قرار بود این فیلم توسط دیوید کوپ نوشته شود و فیلم ۲۰۲۰ اکران شود اما اکنون قرار شده سال ۲۰۲۱ راهی سینماها شود.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، سر فورد در ماه‌های اخیر خیلی شلوغ بوده و او هم در «جنگ ستارگان» بازی کرد و هم «در بلید رانر ۲۰۱۴» ظاهر شد. «روزگار آدلین» و «یک بار مصرف‌های ۳» و «۴۲» از دیگر فیلم‌های اخیر اوست.