آنچه باید اینک ابومازن انجام دهد

0
132

 دکتر کاوه احمدی علی آبادی

عضو هئیت علمی دانشگاه آبردین با رتبه پروفسوری

عضو جامعه شناسان بدون مرز(ssf)

محمود عباس باید شروع گفتگوهای صلح را با آزادی تعدادی از زندانیان فلسطینی که توسط دولت کنونی اسرائیل پیشنهاد شده، بپذیرد. بن بست کامل در مذاکرات به نفع طرفی است که عقیده ای به گفتگوها ندارد و سعی می کند تا هر نوغ تلاشی از طرف جامعه جهانی را عملاً ناکام بگذارد؛ یعنی تندروهای اسرائیلی. علاوه بر آن تعدادی از زندانیان نیز آزاد می شوند.

این رسیدن گام به گام به اهداف فلسطینیان (امروز آزادی تعدادی از فلسطینیان در بند، فردا آزادی تعدادی دیگر و…) و همین طور انعطاف های حساب شده برای مذاکرات صلح را باید همواره در دستور کار داشته باشید تا هم به تدریج به حقوق تان برسید و هم کسانی که اصرار دارند تا گفتگوهای صلح را عقیم سازند، ناکام گذارید.

از گذاشتن شروط متعدد برای شروع مذاکرات خودداری کنید که عملاً مذاکرات را عقیم می سازد و این به نفع تندروهای اسرائیلی خواهد بود. در مورد شهرک سازی ها و نحوه واکنش تان به آن، در زمان مقتضی راهکارهای مناسب ارائه خواهد شد و اینک بیش از این نمی توانم توضیح دهم و به موقع به شما گفته خواهد شد که چه کنید.

مقاله قبلیقهرمان اروپا در تهران به زانو درآمد..
مقاله بعدیدستگیری شکارچیان غیرمجاز قوچ وحشی در منطقه حفاظت شده پروند..!
دکتر کاوه احمدی علی آبادی
دکتر کاوه‌ احمدی‌ علی‌آبادی‌ تاکنون تحصیلات دانشگاهی را در مقطع دکترای جامعه شناسی (Ph.D) با عنوان دانشجوی ممتاز از تگزاس و مقطع فوق‌ دکترای‌ (Post Doctoral of Philosophy) فلسفه‌ علم‌ به همراه گواهی "ارزیابی کمال" از دانشگاه‌ آبردین‌ (Aberdeen) در داکوتای‌ جنوبی‌ آمریکا به پایان رسانده و و اینک عضو هیئت علمی (ACADEMIC BOARD) دانشگاه آبردین (ABERDEEN) با رتبه پروفسوری (PROFESSORSHIP) است. ایشان موفق به دریافت درجه دانشمندی (scientist) در رشته فلسفه علم با رساله "روش شناسی علم و فلسفه" و انتخاب به عنوان دانشمند برجسته (Distinguished scientist) سال 2008 از طرف دانشگاه آبردین شدند. دارای 14 عنوان کتاب چاپ شده، 6 عنوان در نوبت چاپ، بیش از 45 پژوهش و مقاله علمی از کنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی و فراتر از 120 عنوان مقاله در نشریات کثیرالانتشار بوده و دارای 11 جایزه و لوح تقدیر و سپاس از جشنواره ها و مراکز علمی و آکادمی مختلف است. در حال حاضر ایشان عضو جامعه شناسان بدون مرز (Sociologists without borders (ss هستند.