آلیسون تولمن به جمع بازیگران «سگ‌های دیوانه» می‌پیوندد

0
160

قرار است پلیس باهوش سریال فارگو نقش یک کارمند سفارت آمریکا را در سریال «سگ‌های دیوانه» بازی کند.

آلیسون تولمن پلیس محبوب مینی سریال «فارگو»، به‌عنوان مهمان به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «سگ های دیوانه» به کارگردانی شان رایان می پیوندد.

«سگ های دیوانه» که محصول تلویزیون سونی پیکچرز است، داستان چهار دوست قدیمی را نقل می‌کند که برای ملاقات دوباره با یکدیگر به بلیز سفر می‌کنند و در این سفر با حوادث مختلفی از جمله قتل روبرو می شوند.

در این مجموعه تولمن در نقش راشل، کارمند سفارت آمریکا و کوبی بل بازیگر فیلم «بازی» در نقش آرون، مامور سازمان سیا ظاهر می شوند.

این سریال که فیلمنامه  آن را کریس کول نوشته است، در حال حاضر در پورتوریکو در حال فیلمبرداری است. سایر بازیگران این مجموعه بن چاپلین، مایکل ایمپریولی، بیلی زان، استیو زان و رومانی مالکو هستند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، تولمن به خاطر بازی در مینی سریال «فارگو» که برنده بهترین سریال کوتاه سال ۲۰۱۴ شد، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل در مینی سریال را دریافت کرد. این مجموعه برگرفته از فیلمی به همین نام به کارگردانی برادران کوئن است که درسال ۱۹۹۶ جایزه اسکار بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی و بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد.