آقای رسایی! ذوق مرگی هم حدی دارد!

0
267

«احسان بابایی» در یادداشتی تلگرامی با عنوان «آقای رسایی، ذوق مرگی هم حدی دارد!» نوشت:

این روزها آقای رسایی خیلی خوشحال است، حتماً نه به خاطر اینکه آمریکا همچنان بر طبل تحریم می کوبد! از اخلاق و وطن دوستی آقای رسایی دور است که به خاطر تحریم خوشحالی کند.

و باز نه به خاطر اینکه برجام به خاطر بدعهدی آمریکا متزلزل شده است که این، خوشحالی و ذوق زدگی و دست افشانی ندارد، چرا که اگر برجام به سرانجام می رسید، نظام هم به بخشی از اهداف خود می رسید.

و ظاهراً خوشحالی آقای رسایی به این خاطر هم نیست که یک بار دیگر چهره ی پر تزویر آمریکا برای مردم ما و به ویژه جوان ترها روشن شده است که اگر این بود آقای رسایی بیشتر آمریکا را می نواخت تا داخلی ها را!

آقای رسایی حتی دنبال درس آموزی به ملت و دولت هم نیست که آمریکا بدعهد است و اشتباه بود اگر خوشبین بودید. ایشان در این آب گل آلود دنبال چیزی می گردد که نیست، و لااقل برای او پیدا نمی شود.

آقای رسایی مایل هستند که به سال ۹۱ و نزدیکی های انتخابات برگردند؟ همان روزهایی که دوستانشان خودشان را گرم می کردند برای خودزنی! پیکار مردان قهرمان در حل معادلات یک مجهولی که فقط می گفتند «مقاومت» و هیچ از «معیشت» مردم حرف نمی زدند و مقاومت را هم در ذهن کوچک خود تفسیر می کردند. روزهایی که تحریم آنقدر درشت بود که بابک زنجانی«ها» دیده نمی شدند؛ روزهایی که احمدی نژاد و دوستان آنقدر احساس بزرگی می کردند که تحریم ها هم در برابر بزرگی آنها، تنها در حد کاغذپاره بود! چقدر خوب بود آن روزها! آقای رسایی بیدار شوید، به یاد آن روزهای خوب، خوابتان نبرد!

آقای رسایی، یادتان هست به دولتی ها از آن سمت بام توصیه می کردید ذوق مرگی حدی دارد!، شما هم حد نگهدارید. می توانید خوشحال باشید از استیصال مردم و می توانید امیدوار باشید که شاید در تنور بدبختی مردم نانی هم برای کسانی که غیر از ردای سیاست، هیچ چیزی ندارند، گرم شود. فقط آقای رسایی! آتش تنور بدبختی مردم، خیلی داغ است. مراقب باشید دستتان نسوزد.

مطلب قبلیشهامت ستودنی مسعود بهنود! بقلم دکتر اسکندر دلدم
مطلب بعدیارائه تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال ایران
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...