آغاز مذاکره «ناتالی پورتمن» برای بازی در فیلم «به من جرأت بده»..

0
623

«به من جرأت بده» عنوان کتابی به قلم «مگان ابوت» است که «مایکل ساسی» در کنار کارگردانی آن ، فیلمنامه را نیز تنظیم کرده است.

به گزارش سینما خبر ؛ استودیو فاکس ۲۰۰۰ از «ناتالی پورتمن» برای بازی در فیلم درام مدرسه ای «به من جرأت بده» (Dare me) دعوت کرد.

داستان فیلم که ترکیبی از فیلمهای (Heathers) و «کلوپ مشت زنی» است درباره ورود یک مربی فرانسوی است . هر چند در ابتدا حضور او موثر به نظر می رسد ولی درنهایت با وقوع اتفاقاتی جریان اصلی حضور او مشخص میشود.

natalie_portman_01

«پورتمن» در صورت پذیرفتن نقش اصلی را ایفا می کند. او در حال حاضر بازی در فیلمهای «ثور ۲»‌ ، «ارباب جامها»‌و «جین یک اسلحه دارد» را پیش رو دارد.

ناتالی هرشلاگ (زاده ۹ ژوئن ۱۹۸۱ در اورشلیم) که با نام هنری ناتالی پورتمن شهرت دارد، از بازیگران اسرائیلی-آمریکایی سینما است. او با بازی در فیلم لئون در سن ۱۲ سالگی خود را به دنیای بازیگری معرفی کرد. وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر سه‌گانه جدید جنگ ستارگان (در نقش پدمه آمیدالا)، کوهستان سرد، نزدیک‌تر، وی مثل وندتا و… ایفای نقش کرده است و چندین بار نامزد دریافت جوایز گوی طلایی و اسکار شده‌است. او در سال ۲۰۱۱ در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار برای بازی در فیلم قوی سیاه برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.