آغاز مبارزه هیوجکمن با گرگینه‌ها در ژاپن از 4 تیرماه..

0
798

اکشن فانتزی و ماجراجویانه ˝گرگینه˝ (3D)، جدیدترین ساخته بلند سینمایی جیمز منگولد با نقش‌آفرینی هیو جکمن، ستاره شناخته شده و مطرح هالیوود، از روز 26 ماه جچولای 2013 (4 تیرماه) روانه پرده‌های سینماهای جهان می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین، جیمز منگولد که ساخت فیلم‌هایی همچون؛ “شب و روز”، “هویت”، “پلیس زمین”، “سنگین” و “پیاده‌روی” را در کارنامه سینمایی خود دارد، فیلم اکشن ماجراجویانه سه‌بُعدی “گرگینه” را که به نوعی دنباله‌ فیلم‌ “ایکس‌من؛ گرگ‌نما” (2009) است را با فیلمنامه‌ای نوشته مشترک مارک بمبک و اسکات فرانک و با بودجه‌ای در حدود 100 میلیون دلار جلوی دوربین برده است.

داستان این فیلم مانند بیشتر اینگونه فیلم‌ها روایتی یک خطی از مبارزه خیر و شر است با این تفاوت که این‌بار قرعه به کشور ژاپن افتاده است. قصه فیلم سه‌بعدی “گرگینه” درباره حضور یکی از گرگینه‌های بد ذات و گروهش در ژاپن و مبارزه گرگینه پایبند به اصول اخلاقی با بازی هیو جکمن با او است.

فیلم “گرگینه” (3D) که صحنه‌های آن در سیدنی، نیوساوت ولز فیلمبرداری شده را کمپانی‌های فاکس قرن بیستم و مارول انترتیمنت تهیه و تولید کردند و هیو جکمن، فیم جنسن، برایان تی، ویل یان لی، اسوتلانا خودچنکووا، هیروکی سانادا، ریال فوکوشیما، تاو اوکاماتو، هال یاماناچوی، جیمز فرسر، کن یامامورا و لوک وب بازیگران اکشن سه‌بعدی “گرگینه” هستند.

هیو مایکل جکمن (به انگلیسی: Hugh Michael Jackman)‏ بازیگر استرالیایی و متولد ۱۲ اکتبر ۱۹۶۸ است.

وی بیشتر به خاطر حضور در فیلم مردانx و ولورین مشهور است. او در این فیلم‌ها نقش ولورین را ایفا کرده‌است.

همچنین او اجرای مراسم اسکار را برعهده داشته و در فیلم استرالیا بازی کرده‌است.

جکمن با ایفای نقش ژان والژان در فیلم موزیکال بی‌نوایان نامزد جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال ۲۰۱۳ شد.