مادر آمریکایی تازه بازداشت شده توسط جمهوری اسلامی: فرزندم در زندان دوام نمی‌آورد مادر آمریکایی تازه بازداشت شده توسط جمهوری اسلامی: فرزندم در زندان دوام نمی‌آورد
مادر شهروند آمریکایی زندانی در مشهد می گوید که نگران است فرزندش، که به دلیل تومورهای سرطانی تحت درمان بوده است، در زندان دوام... مادر آمریکایی تازه بازداشت شده توسط جمهوری اسلامی: فرزندم در زندان دوام نمی‌آورد

مادر شهروند آمریکایی زندانی در مشهد می گوید که نگران است فرزندش، که به دلیل تومورهای سرطانی تحت درمان بوده است، در زندان دوام نیاورد.

 مادر مایکل وایت، سرباز پیشین ارتش آمریکا که از تابستان امسال در زندان است، در بیانیه‌ای که توسط یک سخنگوی خانوادگی روز جمعه ۲۱ دی منتشر شد نسبت به وضعیت سلامتی فرزندش ابراز نگرانی شدید کرد و گفت که امکان برقراری تماس با فرزندش را ندارد.

این سخنگو گفت که مادر آقای وایت گمان می کند فرزندش در زندان دوام نمی آورد و از مقام‌های جمهوری اسلامی درخواست کرده است فرزندش را آزاد کنند تا به خدمات پزشکی تخصیصی دسترسی پیدا کند.

به گزارش صدای آمریکا به نقل از آسوشیتدپرس، این سخنگوی خانوادگی به آسوشیتدپرس گفت که آقای وایت به عنوان آشپز در ارتش خدمت کرد و حدود یک دهه پیش ارتش را رها کرد.

مسعود نوری جاوید

مسعود نوری جاوید

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.

اولین نظر دهنده باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *