عارف: فرزندم در هر مسابقه ای شرکت کرد اول شد عارف: فرزندم در هر مسابقه ای شرکت کرد اول شد
رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه درباره «ژن خوب» به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند، گفت: فرزندم از دبستان تا الان... عارف: فرزندم در هر مسابقه ای شرکت کرد اول شد

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه درباره «ژن خوب» به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند، گفت: فرزندم از دبستان تا الان در هر مسابقه ای شرکت کرد اول شد.

به گزارش فارس، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس پس از پایان نشست علنی امروز چهارشنبه پارلمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نظر شما درباره ژن خوب که فرزندتان مطرح کرده چیست، گفت: نظر خاصی ندارم، به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند و فکر می‌کنم کافی است.

وی در پاسخ به سئوال دیگری که آیا درباره این موضوع توصیه‌ای به فرزند خود نکردید؟ اظهارداشت: من همان توصیه‌ای که به همه جوانان می‌کنم به فرزند خود هم می‌کنم، حالا چقدر این توصیه مؤثر باشد یا نباشد را نمی‌دانم.

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه به اندازه کافی درباره این موضوع (ژن خوب) بحث شده است، تصریح کرد: می‌خواهید من درباره این موضوع چه بگویم و چه نظری بدهم؛ به اندازه کافی از این مسئله سوء استفاده شد. در فضای بی اخلاقی این مسئله مورد سوء استفاده قرار گرفت.

عارف در همین زمینه یادآور شد: فرزندم همیشه شاگرد ممتاز بود، همچنین شاگرد اول کلاس می‌شد، البته در هر مسابقه‌ای از دبستان تا الان هم که شرکت کرده اول بوده است؛ پسرم گفته من اینها را از پدر و مادرم به ارث بردم که در همه تحصیلاتشان شاگرد اول بوده‌اند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون ایجاد محدودیت برای خبرنگاران پارلمانی گفت: اگر در خانه ملت برای خبرنگاران محدودیت قائل شویم نمی‌توانیم توقع داشته باشیم در جاهای دیگر خبرنگاران حضور جدی داشته باشند، انشاالله هیأت رئیسه این مسئله را حل می‌کند.

رئیس فراکسیون امید مجلس دیگر سوالی مبنی بر اینکه ایا تصور نمی کنید فرزندتان مقصر است و با این اظهارات جامعه را طبقه ای کرده است، را بی پاسخ گذاشت و بدون بیان مطلبی از جمع خبرنگاران خارج شد.

تیم خبری

تیم خبری