شرایط و مقررات

 

تبلیغات و دیگر مسئولیت ها:

۱- سایت خبرنامه ملّی ایرانیان مسئولیتی در قبال تبلیغات نمایش داده شده در این وبسایت نخواهد داشت.

۲- سایت خبرنامه ملّی ایرانیان مسئولیتی در قبال مطالب مربوط با سلامت، پزشکی، تغذیه و عطاری و صدمات احتمالی حاصله نخواهد داشت. مسئولیت استفاده از دستورالعمل ها، راه کارها و یا پیشنهادات نوشته شده در مطالب مربوط به این بخش ها به عهده مخاطب است. نکته: همیشه قبل از استفاده از مطلبی که به سلامت جسم و یا روان شما مربوط است، با یک پزشک متخصص مشاوره نمائید.

۳- سایت خبرنامه ملّی ایرانیان مسئولیتی در قبال مطالب مربوط با نرم افزار و سخت افزار و صدمات احتمالی حاصله نخواهد داشت. مسئولیت استفاده از دستورالعمل ها، راه کارها و یا پیشنهادات نوشته شده در مطالب مربوط به این بخش ها به عهده مخاطب است

شرایط و مقررات عضویت در سایت خبرنامه ملّی ایرانیان

برای عضویت در سایت میتوانید از دو طریق زیر عمل کنید:

۱- صفحه ثبت نام

۲- ورود به سایت بدون ثبت نام با استفاده از یکی از اکانت های: فیسبوک، تویتر، جی میل و یاهو

توضیح: سیستم ورود از طریق اکانتهای شبکه های اجتماعی در بسیاری از سایتهای معتبر جهان استفاده میشود. این تکنولوژی با استفاده از درگاه پروتوکل امنHTTPS صورت گرفته و پسورد شما قابل دستیابی نخواهد بود. بنابراین خبرنامه ملّی ایرانیان هیچگونه دسترسی به پسورد و یا اکانت خارجی شما نخواهد داشت. درهرصورت، شما میتوانید برای اطمینان بیشتر از روش شماره ۱ استفاده کنید.

* همیشه برای خروج از وبسایت روی دکمه خروج کلیک کنید.

** اگر از کامپیوتری عمومی و یا غیر شخصی استفاده میکنید و از طریق روش شماره ۲ وارد سایت خبرنامه ملّی ایرانیان شده اید، پس از خروج از سایت ما، از اکانتی که با آن وارد سایت شده اید نیز خروج کنید.

مقررات ثبت نام و عضویت:

۱- برای نام کاربری خود از بکار بردن نام های غیرمتعارف، نام اشخاص دیگر، کلمات رکیک و امثال این خودداری کنید.

۲- ایمیل معتبر وارد کنید.

۳- رمز خود را بیش از ۸ کاراکتر و ادغامی از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علامت ها انتخاب کنید. مثال: M/*t7X@sH4

۴- از در اختیار گذاشتن اکانت خود به دیگران خودداری کنید.

۵- مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور بعهده شما است و خبرنامه ملّی ایرانیان مسئولیتی در برابر فقدان و یا از دست رفتن اکانت شما نخواهد داشت. درصورتی که مطالب و یا نظرات ارسال شده از طریق اکانت شما، ناقض مقررات سایت باشد، اکانت شما به حالت تعلیق درآمده و یا مسدود خواهد شد.

مقررات استفاده از وبسایت:

در وبسایت خبرنامه ملّی ایرانیان شما میتوانید نظر خود را در زیر هر مطالب نوشته و همچنین میتوانید مستقیما نوشته خود را برای درج در خبرنامه ارسال کنید. لطفا نکات زیر را رعایت کنید:

۱- به فارسی بنویسید. نظرات و مطالبی که بصورت پنگلیش نوشته شوند درج نخواهد شد. اگر به صفحه کلید فارسی دسترسی ندارید، برای فارسی نویسی از این وبسایت استفاده کنید.

۲- مطالب و با نظرات توهین آمیز؛ حاوی کلمات رکیک؛ اشاعه خشونت؛ آموزش ساخت بمب و یا هرگونه سلاح مخرب؛ آموزش هک؛ پورنوگرافی؛ تبلیغ برای یک وبسایت و شخص، شرکت و یا گروه خاص؛ نژادپرستی؛ تجزیه طلبی؛ تهمت، افترا، دروغ و یا تهدید؛ مطالب بدون سند و مدرک، در وبسایت درج نخواهد گردید. درصورت عدم توجه به این نکات، اکانت شخص خاطی بدون هیچ اخطار قبلی ای مسدود خواهد شد.

۳- به قانون حق تالیف احترام بگذارید. بدون کسب اجازه از محتوی دیگران استفاده نکنید و درصورت نوشتن مطلب از منبع و یا منابع دیگر، ماخذ و یا منابع خود را نیز بنویسید.

۴- به چالش کشیدن هر نوع اندیشه، فکر و ایدئولوژی؛ نقد ادیان، خدا و پیغمبران؛ نقد تاریخ، اشخاص و گروه ها تا هنگامی که نکات اشاره شده در بخش ۲ مقررات استفاده از وبسایت را نقض نکند، نه تنها بالامانع است، بلکه خبرنامه ملّی ایرانیان از دریافت چنین مطالبی استقبال خواهد کرد