شایعه تبانی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و سوریه به گوش کره‌ای‌ها هم رسید! شایعه تبانی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و سوریه به گوش کره‌ای‌ها هم رسید!
ظاهرا فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به زودی با مشکل بزرگی روبرو می شود.  در حالی که تساوی ایران مقابل سوریه و حذف ازبک ها... شایعه تبانی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و سوریه به گوش کره‌ای‌ها هم رسید!

ظاهرا فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به زودی با مشکل بزرگی روبرو می شود.

 در حالی که تساوی ایران مقابل سوریه و حذف ازبک ها واکنشی نداشت، اظهارات دو نماینده مجلس باعث شد تا حالا رسانه های خارجی هم از احتمال تبانی در این مسابقه بنویسند! حتی ازبک ها هم از فرصت استفاده کردند و از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستند این مسئله را بررسی کند.

به گزارش خبرورزشی؛ اما روز گذشته هم نشریه اسپورت سئول کره جنوبی به این موضوع پرداخت و نوشت: «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی تبانی با سوریه را به صورت رسمی رد کرد.» این روزنامه همچنین نوشت: «پس از بازی ایران و سوریه، بعضی از مظنونان اعلام کردند ایران به طور عمدی از سوریه گل خورده تا این تیم را به پلی آف جام جهانی برساند. جمهوری اسلامی روابط دیپلماتیک خوبی با سوریه دارد. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی اما سریعا این شایعات را رد کرد و گفت تیم ملی کشورش بهترین عملکرد را داشته اشت.»

مسعود نوری جاوید

مسعود نوری جاوید