جنگنده جدید روسیه مقاوم در مقابل اصابت موشک جنگنده جدید روسیه مقاوم در مقابل اصابت موشک
جنگنده جدید «سوخوی-۲۵» روسیه در مقابل اصابت موشک آسیب ناپذیر است.  جنگنده جدید «سوخوی-۲۵ اس ام۳» به ارتش روسیه تحویل داده خواهد شد که... جنگنده جدید روسیه مقاوم در مقابل اصابت موشک

جنگنده جدید «سوخوی-۲۵» روسیه در مقابل اصابت موشک آسیب ناپذیر است.

 جنگنده جدید «سوخوی-۲۵ اس ام۳» به ارتش روسیه تحویل داده خواهد شد که در مقابل ضربات موشکی سامانه های پدافند هوایی آسیب ناپذیر است.

اعلام شد که کارایی جنگی نوع جدید در مقایسه با « سوخوی-۲۵» قابل توجه است. در روسیه مجموعه «ویتبسک»ساخته شده است که دفاع در مقابل موشک ها با کلاهک هایی از نوع «استینگر» و یا «ایگلا» را  ممکن می سازد. این سیستم بر تمام بالگردهای « کا-۵۲» و « می-۸» که در سوریه مستقر است، نصب شده است. این سیستم کارایی خود در عمل را نشان داد، وقتی ۸ اکتبر ۲۰۱۶،بالگرد پس از ضربات سیستم موشکی، هیچگونه آسیبی ندید.

جنگنده سو-۲۵ اس ام۳ از امکان زدن اهداف زمینی و نبرد هوایی برخوردار شده است. جنگنده با کمک سیستم ناوبری گلوناس، می تواند دقت اصابت را تا ۱۰ متر کاهش بدهد و حتی در صورت محدودیت دید، هدف را بزند.

به گزارش اسپوتنیک، جنگنده به موشک های مدرن تری مجهز خواهد شد. جنگنده سوخوی-۲۵ اس ام۳ از دیاپازون وسیع سرعت برخوردار است: از تقریبا ۱۰۰۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت.

مسعود نوری جاوید

مسعود نوری جاوید

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است.

اولین نظر دهنده باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *