اسناد خود سخن می گویند؛ نگرانی نظام از عدم شرکت مردم در انتخابات اسناد خود سخن می گویند؛ نگرانی نظام از عدم شرکت مردم در انتخابات
طبق اخبار رسیده به خبرنامه ملّی ایرانیان، در وضعیت کنونی نگرانی برای عدم حضور مردم در انتخابات بسیار جدی است و به گونه ای... اسناد خود سخن می گویند؛ نگرانی نظام از عدم شرکت مردم در انتخابات

طبق اخبار رسیده به خبرنامه ملّی ایرانیان، در وضعیت کنونی نگرانی برای عدم حضور مردم در انتخابات بسیار جدی است و به گونه ای که مسئولان هشدار داده اند که در انتخابات ریاست جمهوری بحث حقوق و مطالبات مردم جدی است و اگر مسئولان در این مورد از خود تعلل نشان دهند، آینده مبهمی در انتظار خواهد بود.

17197976_10211350322781250_1820050933_n

متن سند محرمانه در زیر می آید:

تاریخ: ۳۰ ـ ۱۱ ـ ۱۳۹۵

با سلام پس از حمد خدا و درود صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

ذیلاً بند ۱۹ مصوبات شورای تأمین شهرستان لنجان مورخ ۲۶/۱۱/۹۵ جهت آگاهی، اقدام لازم و اعلام نتیجه به فرمانداری ارسال می گردد.

۱۹ـ مقرر گردید شرکت ها و بنگاههای اقتصادی ـ شهرداریها و سازمانهای وابسته نسبت به پرداخت مطالبات معوق و پایان سال پرسنل پیگیری و اقدام لازم را معمول نموده به نحوی که مانع از بروز هرگونه نارضایتی صنفی در آستانه انتخابات شده و از بهره برداری و سوء استفاده جریانهای ضد انقلاب و معاند از مسایل کارگری و صنفی جلوگیری گردد.

 

 

تیم خبری

تیم خبری